Generální partner
Světlý režim
13. září 2015

Josef Mucha: Bod z Vlašimi je ztráta!

Nejen hráči, ale i trenérský štáb, za který tentokrát hodnotil zápas asistent Josef Mucha, byl po utkání ve Vlašimi zklamaný. Všichni do jednoho cítili, že bylo v karvinských silách zvítězit a získat tři body. To se bohužel nepodařilo.

Co rozhodlo o bezbrankovém skóre a dělbě bodů?
Jednoznačně naše špatná koncovka.  Především v prvním poločase jsme si vytvořili velké šance, díky kterým jsme šli sami na brankáře, ale kluci (především Urgela s Juřenou – pozn.) to špatně vyřešili. Ve druhé půli pak postupoval na gólmana sám ještě Honza Moravec. Také neuspěl.

Překvapila vás Vlašim něčím?
Ne, vůbec. Věděli jsme, jak budou hrát. Bylo to hodně o soubojích ve středu hřiště. Domácí bojovali a fotbalovost byla na našich kopačkách.

Dá se tedy říct, že jste ztratili dva body?
Ano, určitě. Bod z takového utkání je pro nás ztráta.

Těšit vás může aspoň páté čisté konto gólmana Pindrocha, ne?
To jistě. Ale pokud tak kvalitní tým nepřidá nadstavbu v ofenzivě v podobě aspoň jednoho gólu, tak nemůžeme být a ani nejsme spokojení.

Rozhovory Rozhovory
po 22.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Aleš Nešický

Mnoho klubů poznal během své kariéry devětadvacetiletý záložník Aleš Nešický. Věděli jste však, že je spolužákem našeho bývalého hráče Michala Petráně, že hrál s Libercem ještě před rokem Evropskou ligu, anebo že je tatínkem čtyřleté holčičky?

po 15.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Kacper Zych

Devatenáctiletý polský útočník a odchovanec MFK Karviná se na začátku této sezóny dočkal svého premiérového gólu v nejvyšší soutěži. S odstupem dvou měsíců vzpomíná na tento zápas, ve kterém si přivodil otřes mozku a musel ze zdravotních důvodů opustit polský národní tým, kam byl premiérově pozván. V rozhovoru však prozradil mnohem víc…

út 2.11. | redakce

Bohumil Páník: Bude to náročné období, ale musíme se s tím vypořádat

Trenér Bohumil Páník přivítal v pondělí odpoledne téměř všechny své svěřence po čtrnácti dnech. V rozhovoru prozrazuje, jak trávil dny v izolaci, jak se mu koučovalo od televize, a jak budou vypadat nejbližší dny...

po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná