Generální partner
Světlý režim
14. září 2015

Problém byl pouze v koncovce, řekl Eismann

Široká veřejnost čekala vítězství a návrat na čelo tabulky. To se bohužel nepodařilo, protože Karvinští nezvládli duel ve Vlašimi, kde remizovali 0:0. Kapitán Pavel Eismann, stejně jako celý tým, bere remízu za velkou ztrátu.
Karvinští v sobotním duelu ve Vlašimi potvrdili, že se jim na tamním stadionu nedaří. Vyhráli na něm pouze v sezóně 2013/2014 jednoznačně 3:0. Co by za to dali teď dali. „To je fakt. I když nám by v sobotu stačila i hubená jednobranková výhra. Pokud chceme pomýšlet na ty úplně nejvyšší příčky, tak musíme takové zápasy zvládat. Je to velká ztráta, ale už s tím nic nenaděláme,“ pověděl kapitán Karviné Pavel Eismann.

Jediným problémem byla pod něj koncovka. „Jasně, v zakončení se nám nedařilo a to rozhodlo. Byli jsme dobře připravení, domácí nás ničím nepřekvapili. Vždyť za celý zápas měli jedinou šanci, zatímco my jsme spalovali jednu za druhou,“ usmál se trpce. Podobné to bylo před rokem, kdy tam tým trenéra Webera dokonce prohrál. „To mi ani připomínejte. To jsme snad měli dvanáct velkých šancí. Čím to, že se nám tam nedaří? Spíš jen shoda náhod,“ pravil.

Šanci na reparát budou mít karvinští hráči na svém hřišti v následujících dvou kolech. V sobotu 19. září dorazí na Kovonu České Budějovice, o týden později Třinec. „Samozřejmě jsme teď zklamaní, ale musíme to rychle hodit za hlavu a připravit se nejprve na Dynamo. Věřím, že všichni přijdeme na hřiště pořádně nabuzení po posledním nezdaru a zvládneme to,“ věří Eismann a doplňuje, že Budějovice mají zajímavě poskládané mužstvo, které si postupně po sestupu z nejvyšší soutěže na sebe zvyká. My se však hlavně musíme dívat sami na sebe," zakončil. 
Rozhovory Rozhovory
po 22.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Aleš Nešický

Mnoho klubů poznal během své kariéry devětadvacetiletý záložník Aleš Nešický. Věděli jste však, že je spolužákem našeho bývalého hráče Michala Petráně, že hrál s Libercem ještě před rokem Evropskou ligu, anebo že je tatínkem čtyřleté holčičky?

po 15.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Kacper Zych

Devatenáctiletý polský útočník a odchovanec MFK Karviná se na začátku této sezóny dočkal svého premiérového gólu v nejvyšší soutěži. S odstupem dvou měsíců vzpomíná na tento zápas, ve kterém si přivodil otřes mozku a musel ze zdravotních důvodů opustit polský národní tým, kam byl premiérově pozván. V rozhovoru však prozradil mnohem víc…

út 2.11. | redakce

Bohumil Páník: Bude to náročné období, ale musíme se s tím vypořádat

Trenér Bohumil Páník přivítal v pondělí odpoledne téměř všechny své svěřence po čtrnácti dnech. V rozhovoru prozrazuje, jak trávil dny v izolaci, jak se mu koučovalo od televize, a jak budou vypadat nejbližší dny...

po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo