Generální partner
Světlý režim
2. duben 2021

Jozef Weber před Zlínem: Hrozně moc se těším

Karvinští hrají v neděli na zlínské Letné a Trenéra Jozefa Webera čeká na lavičce MFK první zápas od 5. listopadu 2017. Jak hodnotil reprezentační přestávku? Jak vnímá soupeře?

Trenére, od pondělí tým připravujete na pokračování FORTUNA:LIGY. Pomohla vám reprezentační přestávka?
Jednoznačně pomohla. Po tréninkových jednotkách a přípravném utkání v Polsku s Podbeskidzie mám o týmu mnohem lepší přehled.

Jak s odstupem času hodnotíte zápas s Podbeskidzie?
Šlo o poznávací zápas. Nemohl jsem vidět všechny hráče - někteří doléčovali zranění, tři si plnili reprezentační povinnosti, ale určitě to bylo plus. Všechny nás potěšila výhra, přeci jen fotbal děláme pro to, abychom vyhrávali.   

V neděli se představíte ve Zlíně. Jaký je Fastav soupeř ve vašich očích?
Těžký a nepříjemný, hlavně doma. Poznar, Potočný, Jawo, Dramé – to je velká síla. Tito hráči hrají v poslední době moc dobře, proto hraje dobře i celý Zlín. Bude potřeba zejména tyto hráče pokrýt a samozřejmě si dát pozor mimo jiné na standardní situace.

Čeká vás obnovená premiéra v mistrovském utkání na lavičce MFK Karviná. Těšíte se?
Hrozně moc se těším. A snad s dobrým koncem, to by bylo optimální (úsměv). 

Rozhovory Rozhovory
po 22.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Aleš Nešický

Mnoho klubů poznal během své kariéry devětadvacetiletý záložník Aleš Nešický. Věděli jste však, že je spolužákem našeho bývalého hráče Michala Petráně, že hrál s Libercem ještě před rokem Evropskou ligu, anebo že je tatínkem čtyřleté holčičky?

po 15.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Kacper Zych

Devatenáctiletý polský útočník a odchovanec MFK Karviná se na začátku této sezóny dočkal svého premiérového gólu v nejvyšší soutěži. S odstupem dvou měsíců vzpomíná na tento zápas, ve kterém si přivodil otřes mozku a musel ze zdravotních důvodů opustit polský národní tým, kam byl premiérově pozván. V rozhovoru však prozradil mnohem víc…

út 2.11. | redakce

Bohumil Páník: Bude to náročné období, ale musíme se s tím vypořádat

Trenér Bohumil Páník přivítal v pondělí odpoledne téměř všechny své svěřence po čtrnácti dnech. V rozhovoru prozrazuje, jak trávil dny v izolaci, jak se mu koučovalo od televize, a jak budou vypadat nejbližší dny...

po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Odehráno v 15:00
FC Hradec Králové
MFK Karviná
×
Odehráno v 15:00
FC Hradec Králové
MFK Karviná