Generální partner
Světlý režim
19. březen 2016

Jozef Weber: Jsou dny, kdy to nejde!

Karvinský trenér byl po zápase evidentně nespokojený a hlavně zklamaný z předvedené hry svých svěřenců. Sportovně také uznal, že Opava si bod jednoznačně zasloužila. Naznačil také, že pro domácí zápas s Vlašimí dojde ke změnám v sestavě – vynuceným, možná i nevynuceným.

Z Opavy vezete bod za remízu. Je to zklamání?
Zklamání převládá z předvedené hry. Ta byla po hodně dlouhé době opravdu špatná.

Ale s trochou štěstí jste tam mohli vyhrát.
To ano, mohli jsme utrpět vítězství (trpký úsměv). Ale Opava si bod zasloužila, šla za ním. Nepomohlo ani jasné upozornění, že Opava bude hrát určitě lépe než s Vyšehradem. Paradoxně nám nepomohl ani brzký gól, spíš nám ublížil. Bohužel jsou i dny, kdy to prostě nejde a to byl tento případ.

Jaké byly instrukce během poločasové pauzy?
Moc nám toho nefungovalo, tři nebo čtyři hráči byli na vystřídání. Udělali jsme jednu změnu, ale ani ta nepřinesla jiný obraz hry. Herně to možná bylo vyrovnanější, ale nebylo to prostě ono.

Opava hrozila po centrech. Nakonec z toho i vyrovnala. Kde nastala chyba?
Ano, koledovali jsme si o to. Několik jsme jich přežili, přestože se míč pohyboval v nebezpečném prostoru. V inkriminované 85. minutě šli domácí ve větším počtu do našeho vápna, míč nám po centru propadl na volného Janetzkého a ten to hezky uklidil do sítě.

Přesto jste si šance vytvářeli. Budínský s Urgelou měli na kopačkách rozdílový gól na dva nula.
To ale pramenilo z toho, že jsme vedli a Opava hru otevřela. Nám celkově chyběla souhra a mezihra.

Pro zápas s Vlašimí nemůžete počítat s vykartovaným Sedlákem a reprezentujícím Purim. Jsou to velké starosti?
Když se nám uzdraví stoper, tak se zase vykartuje nebo zraní středový hráč (úsměv). Musíme si s tím poradit, i když moc variant tam nemáme. Navíc mě v tomto zápase příliš nepřesvědčili ani někteří hráči, takže budeme přemýšlet o změnách.  

Rozhovory Rozhovory
po 22.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Aleš Nešický

Mnoho klubů poznal během své kariéry devětadvacetiletý záložník Aleš Nešický. Věděli jste však, že je spolužákem našeho bývalého hráče Michala Petráně, že hrál s Libercem ještě před rokem Evropskou ligu, anebo že je tatínkem čtyřleté holčičky?

po 15.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Kacper Zych

Devatenáctiletý polský útočník a odchovanec MFK Karviná se na začátku této sezóny dočkal svého premiérového gólu v nejvyšší soutěži. S odstupem dvou měsíců vzpomíná na tento zápas, ve kterém si přivodil otřes mozku a musel ze zdravotních důvodů opustit polský národní tým, kam byl premiérově pozván. V rozhovoru však prozradil mnohem víc…

út 2.11. | redakce

Bohumil Páník: Bude to náročné období, ale musíme se s tím vypořádat

Trenér Bohumil Páník přivítal v pondělí odpoledne téměř všechny své svěřence po čtrnácti dnech. V rozhovoru prozrazuje, jak trávil dny v izolaci, jak se mu koučovalo od televize, a jak budou vypadat nejbližší dny...

po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná