Generální partner
Světlý režim
20. březen 2016

Musíme se z toho poučit, míní Moravec po remíze

Karvinský expres Jan Moravec nebyl po závěrečném hvizdu pátečního zápasu v Opavě vůbec spokojený. Aby také ano, když celý tým podal pod umělým osvětlením mizerný výkon a možná spíš bod získal, než dva ztratil.

Střelec jediné karvinské branky v Opavě po zápase uvedl, že Karviná začala dobře a podle pokynů, jenže po prvním rychlém gólu se to najednou zlomilo. „Od té doby jsme nehráli dobře. Valil se na nás útok za útokem, odskakovali nám míče a jednoduše už to nebylo vůbec ono,“ podotkl Jan Moravec.

Právě on otevřel v Městských sadech účet zápasu. Po pěti minutách vystihl chybu stopera Dominika Simerského a lobem nedal brankáři Vaškovi žádnou šanci. „Čekal jsem, že míč bude vracet brankáři. Proto jsem tam běžel a vyšlo to. Ale máme pouze bod a to je pro nás zklamání. Na druhou stranu byly před naší brankou samé závary a trochu jsme si o ten gól koledovali,“ uznal Moravec, který patřil k nejlepším hráčům při jarní premiéře s pražským Vyšehradem.

Jan Moravec také litoval nevyužitých šancí, které měli jeho spoluhráči. „Je pravdou, že kdybychom zvýšili na dvoubrankový rozdíl, tak by to určitě bylo klidnější. Ale nestalo se tak. Z tohoto zápasu bychom si měli vzít ponaučení a pár věcí si i směrem k dalšímu pokračování soutěže vyříkat,“ zakončil hráč pražských vršovických klokanů, který je v Karviné na hostování. 

Rozhovory Rozhovory
po 22.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Aleš Nešický

Mnoho klubů poznal během své kariéry devětadvacetiletý záložník Aleš Nešický. Věděli jste však, že je spolužákem našeho bývalého hráče Michala Petráně, že hrál s Libercem ještě před rokem Evropskou ligu, anebo že je tatínkem čtyřleté holčičky?

po 15.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Kacper Zych

Devatenáctiletý polský útočník a odchovanec MFK Karviná se na začátku této sezóny dočkal svého premiérového gólu v nejvyšší soutěži. S odstupem dvou měsíců vzpomíná na tento zápas, ve kterém si přivodil otřes mozku a musel ze zdravotních důvodů opustit polský národní tým, kam byl premiérově pozván. V rozhovoru však prozradil mnohem víc…

út 2.11. | redakce

Bohumil Páník: Bude to náročné období, ale musíme se s tím vypořádat

Trenér Bohumil Páník přivítal v pondělí odpoledne téměř všechny své svěřence po čtrnácti dnech. V rozhovoru prozrazuje, jak trávil dny v izolaci, jak se mu koučovalo od televize, a jak budou vypadat nejbližší dny...

po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná