Generální partner
Světlý režim
30. leden 2015

Karviná bude hostit v sobotu Žilinu

V pořadí už šesté přípravné utkání odehrají v sobotu od 11 hodin fotbalisté MFK OKD Karviná. Soupeřem jím bude vedoucí tým Fortuna ligy – MŠK Žilina.

Osm gólů v posledních dvou zápasech nastřílel tým Jozefa Webera. Hned tři pak jmenovitě Václav Juřena. O další střelecké zápisy budou jeho svěřenci usilovat proti prvnímu týmu nejvyšší slovenské soutěže. Oba týmy mají za sebou přes tři týdny přípravy a hned několik zápasů.

Slovenský celek, který trénuje Adrián Guľa, měl před jarní částí své soutěže v plánu dvě soustředění. To první v Praze, kde se utkal s Duklou (1:5), Spartou (1:1) a Slavií (1:2), má už za sebou. Následovat ještě bude to v Turecku (11.-21.2.). Reputaci si slovenský tým napravil ve středečním utkání s Baníkem. Ostravský celek si ze Slovenska odvezl zaslouženou dvougólovou porážku.

Zápas MFK OKD Karviná – MŠK Žilina začíná v sobotu 31. ledna v 11 hodin ve Sportovním centru Kovona. Vstup je zdarma. Zápas bude opět k dispozici v textové formě na onlajnech.

Rozhovory Rozhovory
út 4.8. | redakce

Jarábek: Času je málo, kádr budeme postupně doplňovat

V dobré náladě předstoupil Juraj Jarábek mezi novináře v úvodu první tréninkové jednotky, kterou vedl na tréninkovém hřišti v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji.

čt 30.7. | redakce

Lubomír Vlk: Osu týmu chceme ponechat, ze sezóny mám smíšené pocity!

Sportovní ředitel MFK Karviná bilancuje uplynulou sezónu a vyhlíží tu následující, která bude v mnoha směrech náročnější. Za velký úspěch považuje, že Karviná bude i pátou sezónu po sobě prvoligová. Vyjádřil se také k aktuální situace okolo Ondřeje Lingra...

po 27.7. | redakce

JURAJ JARÁBEK: Náš kosmopolitní tým chceme zúžit, nový formát soutěže se mi líbí

Po hektickém závěru FORTUNA:LIGY se hlavní trenér MFK Karviná Juraj Jarábek vrátil v myšlenkách ke svému listopadovému příchodu, k těžkému jaru poznamenaném koronavirem, fanouškům, novému formátu či konkrétně ke svým svěřencům. Zmínil také, na kterých postech potřebuje tým posílit…

út 21.7. | redakce

Marek Janečka: Sezóna trvá strašně dlouho, ale máme před sebou už jen dva obrovsky důležité zápasy

Kapitán Marek Janečka spolu s celým týmem vyhlíží konec této dlouhé sezóny. Ještě předtím, ale celý tým potřebuje zvládnout dva nejdůležitější zápasy sezóny 2019/2020. Karvinští musí pod sebou udržet jednoho z dvojice Opava nebo Příbram...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii