Generální partner
Světlý režim
2. únor 2015

Standardní situace Erik Puchel prostě umí!

Nastoupil v základní sestavě na levé straně zálohy a blýskl se dvěma góly. Erik Puchel byl po celou dobu svého pobytu na hřišti během sobotního utkání vidět. Podle svých slov však stále musí přidat směrem dozadu.

Karvinští v sobotním zápase zničili kombinovaný tým Žiliny 9:3. Z mladých hráčů dostal příležitost v základní sestavě právě Puchel a rozhodně nezklamal. Ba co víc, vstřelil dva góly. „První byl jednoduchý, míč jsem dával do prázdné. Druhá branka přišla po standardní situaci z pravé strany. U míče jsem byl společně s Lukášem Budínským, ale tahle pozice byla vyloženě pro leváka. Trefil jsem to přesně,“ usmál se osmnáctiletý fotbalista.

Puchel tak opět potvrdil, že zahrávání standardních situací je jeho doména. „Na podzim v dorostu jsem ze hry dal jeden dva góly. Zbývající pak právě z přímých kopů či penalt,“ zavzpomínal. Tentokrát se trefil i ze hry. Proti Opavě též tak. „Mám z toho velkou radost."

Devět nastřílených gólů v dospělé kategorii nečekal, ale aspoň si diváci přišli na své. „Tolik gólů nečekal asi nikdo. Většinou ani v hokeji tolik nepadne. Všechno se to odvíjelo od dobrého začátku. Už v první minutě trefil Tomáš Janíček břevno a vlastně hned o 4. minuty jsme vedli. To se pak hraje jinak, než když je dlouho bezbrankový stav,“ liboval si a po zápase si tak mohl se spoluhráči z dorostu zavzpomínat na dva roky staré zápasy v Moravskoslezské dorostenecké lize, kde takřka pravidelně stříleli hodně gólů. „Vybavuji si výsledky 13:0, 11:0, 7:1, 6:0, 5:0 a podobně," doplnil na závěr Erik Puchel.

Rozhovory Rozhovory
út 4.8. | redakce

Jarábek: Času je málo, kádr budeme postupně doplňovat

V dobré náladě předstoupil Juraj Jarábek mezi novináře v úvodu první tréninkové jednotky, kterou vedl na tréninkovém hřišti v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji.

čt 30.7. | redakce

Lubomír Vlk: Osu týmu chceme ponechat, ze sezóny mám smíšené pocity!

Sportovní ředitel MFK Karviná bilancuje uplynulou sezónu a vyhlíží tu následující, která bude v mnoha směrech náročnější. Za velký úspěch považuje, že Karviná bude i pátou sezónu po sobě prvoligová. Vyjádřil se také k aktuální situace okolo Ondřeje Lingra...

po 27.7. | redakce

JURAJ JARÁBEK: Náš kosmopolitní tým chceme zúžit, nový formát soutěže se mi líbí

Po hektickém závěru FORTUNA:LIGY se hlavní trenér MFK Karviná Juraj Jarábek vrátil v myšlenkách ke svému listopadovému příchodu, k těžkému jaru poznamenaném koronavirem, fanouškům, novému formátu či konkrétně ke svým svěřencům. Zmínil také, na kterých postech potřebuje tým posílit…

út 21.7. | redakce

Marek Janečka: Sezóna trvá strašně dlouho, ale máme před sebou už jen dva obrovsky důležité zápasy

Kapitán Marek Janečka spolu s celým týmem vyhlíží konec této dlouhé sezóny. Ještě předtím, ale celý tým potřebuje zvládnout dva nejdůležitější zápasy sezóny 2019/2020. Karvinští musí pod sebou udržet jednoho z dvojice Opava nebo Příbram...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii