Generální partner
Světlý režim
5. květen 2023

Ľubomír Luhový před Prostějovem: Očekáváme zlepšení efektivity a snížení počtu chyb

Asistent trenéra Ľubomír Luhový promluvil dva dny před duelem s Prostějovem - řeč se na chvíli vrátila k nevydařenému pondělku, ale většina času byla věnována soupeři z Hané...

Vyříkali jste si pondělní výkon a prohru v Opavě?
Hodnocení je vždy, ať už po výhře, prohře či remíze. Takže už je to za námi a díváme se pouze dopředu – na nedělní zápas.

Co bude potřeba oproti pondělku zlepšit v zápase s Prostějovem?
Očekáváme zlepšení efektivity a naopak musíme snížit počet chyb. To si myslím, je to nejdůležitější.

S Prostějovem se v tomto roce potkáte podruhé, lednový přípravný zápas skončil 1:1…
…víme, co nás čeká. Musím říct, že letošní sezóna je vyrovnaná jako už dlouhé roky ne. Bude to boj do posledního kola. Žádný zápas nebude, a ani nebyl, jednoduchý.

Hostům budou scházet nejlepší střelec Koudelka a zkušený Bartolomeu. Může to být výhoda?
Samozřejmě víme, že tito dva hráči budou absentovat kvůli kartám. Chci říct, že v přípravě na zápas extra nevypichujeme fakt, že soupeři budou chybět nějací hráči. Vždy se může objevit někdo jiný, kdo je zastoupí. Na každého soupeře připravujeme jako celek. Ale rozhodně si neříkáme, že bez těchto dvou hráčů to pro nás bude snazší zápas, to určitě ne.

Z posledních dvou zápasů jste získali pouhý bod. Vštěpujete hráčům do hlav důležitost tohoto domácího duelu s týmem, který na hřišti soupeře vyhrál naposledy v říjnu v Líšni?
Důležité je vyhrát každý zápas, s tím do toho vždy jdeme. Ne vždy se to však pochopitelně podaří. Je to klišé, ale je to tak. Každopádně nervozita se stupňuje – nejen u nás. Zbývá pouhých pět zápasů do konce a hraje se o hodně. Ať už nahoře v tabulce nebo dole.
Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo