Generální partner
Světlý režim
8. květen 2023

Sebastian Boháč: Prioritou bylo vyhrát a udržet nulu kvůli Cipisovi

Prvním dvougólovým střelcem v této sezóně je možná trochu překvapivě defenzivní záložník Sebastian Boháč. Obě trefy hlavou si schoval na začátek druhého poločasu, tím Prostějov definitivně dorazil!

Vysokým vítězstvím 5:0 jste dorovnali nejlepší výsledek sezóny z podzimního duelu s pražskou Duklou.
Jsme maximálně spokojení. Prioritou bylo vyhrát, ale také udržet nulu vzadu kvůli narozeninám Cipise, který se po dlouhé době dostal do brány. Povedlo se, jsme rádi!

Měli jste skvělé začátky obou poločasů. Byla to velká pomoc do dalších minut?
Po prvním gólu jsem řval na kluky, ať to hlavně nedopadne jako v Opavě (úsměv). To se nestalo, přidali jsme druhou branku a hned po změně stran další.

První dva góly ve druhém poločase jste vstřelil vy – oba netradičně hlavou…
…co k tomu říct? Chodím na standardky, snad pět ze šesti svých gólů jsem vstřelil po standardních situacích. Sice nejsem nejvyšší, ale umím se dostat přesně tak, kam potřebuju.

Trefa ze 47. minuty byla taková všelijaká, z tribuny moc nešlo vidět, jestli by míč za brankovou čarou. Ale nikdo neprotrestoval, ani hosté. Byl jste si jistý, že to je gól?
Měl jsem to hezky zblízka. Stál jsem téměř na brankové čáře a snažil jsem se to doklepnout tak, abych nikoho netrefil. Míč jsem viděl jasně za lajnou, žádné pochyby jsem tudíž neměl.

Až ve 26. kole dokázal někdo z týmu vstřelit v jednom zápase aspoň dva góly. Moc lidí by si zrovna na vás nevsadilo, protože máte na hřišti trochu jiné úkoly, ne?
Svědčí to o tom, že nás je v týmu víc, kteří dokážeme dát gól. Každopádně mám radost a jsem rád, že se to podařilo zrovna mně.Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo