Generální partner
Světlý režim
18. květen 2016

Máme to ve svých rukou, hlásí Pospěch

Stylově oslavil Zbyněk Pospěch návrat do základní sestavy – dvěma góly a přihrávkou. Po zápase rozdával rozhovory a pochvaloval si, že se konečně zase trefil a pomohl mužstvu k důležitým bodům.
28. minuta – gól, 64. minuta – zase gól. Karvinský útočník se trenérům za důvěru odvděčil dvěma zásahy. Ten první byl celkem snadný, kdy téměř do prázdné brány umístil perfektní přihrávku Lukáše Budínského. Druhý jeho zásah by o poznání těžší, vždyť na něm doslova visel domácí Křapka. „Nejsem ten typ, co padá za každou cenu v pokutovém území. Obtočil jsem se kolem domácího hráče a padlo to tam. Tím jsme se uklidnili, protože je rozdíl vést o jeden nebo o dva góly,“ podotkl. 

Připomněl také, že za klíčový okamžik považuje gól Jana Šislera z úvodu druhé půle, před kterým mu míč perfektně přiklepl a defenzivní záložník zamířil naprosto přesně. „Určitě jo, to byl základ úspěchu. Dostali jsme krátce před přestávkou nešťastný gól na 1:1, což je pokaždé nepříjemné, ale oklepali jsme se z toho. To se cení,“ radoval se třiatřicetiletý fotbalista.

Ztráta v Ústí by podle Pospěcha byla dost nepříjemná. „Teď to máme ve svých rukou. Během zápasu jsme výsledek Znojma nevěděli, dozvěděli jsme se ho až s blížícím se koncem. Myslím si ale, že za stavu 3:1 jsme už utkání v pohodě kontrolovali,“ potvrdil zkušený útočník.

V sobotu by rád se svými spoluhráči měl splněno. Zbývá k tomu „maličkost“ – porazit Pardubice. „Pokud vyhrajeme, tak se nemusíme ohlížet na výsledek Znojma v Opavě. Tím, že se hraje v jednotný čas, tak to aspoň nebudeme mít v hlavě. Každopádně my se musíme na utkání připravit jako na každé jiné. Je to pro nás poslední domácí zápas, který můžeme vyšperkovat oslavou postupu. Bylo by to hezké,“ uzavřel Zbyněk Pospěch.
Rozhovory Rozhovory
po 22.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Aleš Nešický

Mnoho klubů poznal během své kariéry devětadvacetiletý záložník Aleš Nešický. Věděli jste však, že je spolužákem našeho bývalého hráče Michala Petráně, že hrál s Libercem ještě před rokem Evropskou ligu, anebo že je tatínkem čtyřleté holčičky?

po 15.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Kacper Zych

Devatenáctiletý polský útočník a odchovanec MFK Karviná se na začátku této sezóny dočkal svého premiérového gólu v nejvyšší soutěži. S odstupem dvou měsíců vzpomíná na tento zápas, ve kterém si přivodil otřes mozku a musel ze zdravotních důvodů opustit polský národní tým, kam byl premiérově pozván. V rozhovoru však prozradil mnohem víc…

út 2.11. | redakce

Bohumil Páník: Bude to náročné období, ale musíme se s tím vypořádat

Trenér Bohumil Páník přivítal v pondělí odpoledne téměř všechny své svěřence po čtrnácti dnech. V rozhovoru prozrazuje, jak trávil dny v izolaci, jak se mu koučovalo od televize, a jak budou vypadat nejbližší dny...

po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná