Generální partner
Světlý režim
15. duben 2024

Martin Regáli: V takových situacích si rychlostně umím poradit, bod bereme!

Slovenský rychlík se dočkal! Ve slezském derby vstřelil Martin Regáli po hodině hry důležitý gól, kterým srovnával na 1:1.

Martine, bod z Ostravy berete?
Ano, bereme ho všemi deseti. Jsme spokojení, získali jsme bod do tabulky ze hřiště soupeře.

Baník jste svou hrou poměrně vymazali, navíc jste ho i přestříleli…
…je fakt, že dali gól z šedesáti metrů a z penalty. Jinak se Baník nedokázal prosadit, což je samozřejmě pro nás dobrá vizitka. Na tyto kvalitní výkony je však pořád potřeba navazovat.

Co vůbec říkáte na trefu Ewetrona?
Wow! Ta kvalita a přehled na hřišti. To je vysoký nadstandard!

Vstřelil jste hezký gól, už druhý během tří kol, jenže v Hradci byla vaše trefa posouzena jako vlastní gól domácího hráče…
…konečně (úsměv). Už to bylo jeden na jednoho a v takových situacích si rychlostně umím poradit. Když už jsem byl za stoperem, tak jen stačilo obstřelit brankáře. Jsem rád, že to tak vyšlo a mohl jsem se radovat z prvního gólu v české lize.

Pokladník Jiří Ciupa se už na vás, chystá, že?
Něco mě to stát bude, ale to teď není důležité (smích).

V posledních dvou kolech jste remizovali doma s třetí Plzní a nyní na půdě čtvrtého Baníku, ale kvůli výhře Budějovic jste o bod poslední. Jak je náročné po psychické stránce?
Není to vůbec příjemné. Pro nás je aktuálně nejdůležitější, že bodujeme. Musíme v tom pokračovat, pak neskončíme poslední.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo