Generální partner
Světlý režim
15. únor 2021

Michal Papadopulos: Táta se konečně dočkal dvou mých gólů v jednom zápase

Po více než dvanácti letech vstřelil Michal Papadopulos v jednom zápase české nejvyšší soutěže dva góly. Jeho radost po utkání kazil pouze výsledek - Karvinští prohráli na půdě Sparty hokejovým výsledkem 3:4!

Michale, dát tři góly na Spartě a prohrát  - to musí neskutečně mrzet. Souhlasíte?
Je to smutné a velká škoda. Tři góly se na Letné nestřílejí každý týden a moc nás to všechny mrzí. Vnímáme a cítíme, že jsme z toho zápasu mohli vytěžit víc.

V čem podle vás hledat hlavní příčinu porážky?
Ve čtyřech inkasovaných gólech. Některé byly opravdu laciné. Zvítězil tým, který udělal méně chyb. Tím byla Sparta!

Vstřelil jste dva góly, s Opavou jste se také prosadil. Vypadá to, že formu máte výbornou.
Jako útočníka mě to samozřejmě těší, na hřišti jsem od toho, abych góly střílel. Z těch dvou gólů na Letné mám jen poloviční radost, protože neznamenaly bodový zisk.

První gól vypadal hodně jednoduše – Čelůstka zaváhal a před vámi byla prázdná brána. Překvapilo vás, že se k vám míč na zadní tyč nakonec dostal?
V té rychlosti šlo hlavně o reakci (úsměv). Bylo to strašně rychlé a možná to zakončení vypadalo trochu krkolomné. Ale padlo to tam, fajn.

Útočníka útočníkem dělá správný výběr místa. Tentokrát to platilo dokonale, že?
To ano, ale na takovém terénu jsem nečekal, že to tam projde. Šestnáctka Sparty ale byla v první půli dost zmrzlá. Troufám si tvrdit, že kdyby nebyla, tak Čelůstka takovou chybu neudělá.

Vzpomenete si, kdy naposledy jste dal v jednom utkání dva góly?
Hmm… V Polsku ne, to vím. Tak v české lize... A vlastně v Heerenveenu. Ano, v Holandsku se mi to podařilo několikrát. Tuším dvakrát nebo třikrát. To už ale bude deset let!


Správně jste si vybavil i českou ligu. Víte, jaký zápas to byl?
Jo, v Teplicích za Boleslav – ale na rok si už nevzpomenu (19. října 2008, Teplice – Mladá Boleslav 2:3 – pozn. redakce). Každopádně jsem rád, protože táta mi pořád říkal, že by se rád zase dočkal zápasu, ve kterém dám víc než jeden gól. Tak konečně se to podařilo (smích).

Souhlasíte, že do dalších ligových zápasů je potřeba sladit ofenzivu s defenzivou? Protože poslední dobou se stává, že funguje pouze jedna stránka…
Je to přesně tak. Musíme najít určitý balanc a sladit to. Pokud se nám to podaří, bude to dobré.

Rozhovory Rozhovory
po 22.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Aleš Nešický

Mnoho klubů poznal během své kariéry devětadvacetiletý záložník Aleš Nešický. Věděli jste však, že je spolužákem našeho bývalého hráče Michala Petráně, že hrál s Libercem ještě před rokem Evropskou ligu, anebo že je tatínkem čtyřleté holčičky?

po 15.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Kacper Zych

Devatenáctiletý polský útočník a odchovanec MFK Karviná se na začátku této sezóny dočkal svého premiérového gólu v nejvyšší soutěži. S odstupem dvou měsíců vzpomíná na tento zápas, ve kterém si přivodil otřes mozku a musel ze zdravotních důvodů opustit polský národní tým, kam byl premiérově pozván. V rozhovoru však prozradil mnohem víc…

út 2.11. | redakce

Bohumil Páník: Bude to náročné období, ale musíme se s tím vypořádat

Trenér Bohumil Páník přivítal v pondělí odpoledne téměř všechny své svěřence po čtrnácti dnech. V rozhovoru prozrazuje, jak trávil dny v izolaci, jak se mu koučovalo od televize, a jak budou vypadat nejbližší dny...

po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Odehráno v 15:00
FC Hradec Králové
MFK Karviná
×
Odehráno v 15:00
FC Hradec Králové
MFK Karviná