Generální partner
Světlý režim
16. listopad 2015

Moje velká chyba, omlouval se Pindroch

Karvinští prohráli v sobotu v Pardubicích 0:1 po nešťastném gólu z druhé minuty nastavení. Zaváhání Branislava Pindrocha hbitě využil domácí Fousek a rozhodl toto podprůměrné druholigové utkání.

Karvinská brankářská jednička opět neměla moc práce, respektive vlastně žádnou, přesto se ji utkání hodnotilo špatně. „Jsme velmi zklamaní z průběhu zápasu i konečného výsledku. Možná jsme si všichni mysleli, že se Pardubice porazí sami. Dostali jsme pořádnou facku. Co se týče inkasovaného gólu, tak ten jsem zavinil já a jde na můj vrub,“ sypal ze sebe smutným hlasem Braňo Pindroch.

Kromě nastřeleného břevna Karvinští nepředvedli v Pardubicích vůbec nic. O moc lépe na tom nebyli ani domácí, gól však vstřelili. „Míč jsem neustále dobře viděl. Věděl jsem, že jakmile jej vyrazím někam pryč od brány, tak rozhodčí zápas ukončí,“ líčil osudový okamžik, který rozhodl o porážce. A rozhodčí zápas skutečně okamžitě ukončil – jakmile Pindroch vytáhl míč ze sítě.

Už před samotným kopem Korejce Kima byl Branislav Pindroch rozhodnutý, že míč vyrazí. „Bohužel. Ani nevím, jestli mi míč v posledním okamžiku skončil, nebo co se vlastně stalo. Vůbec jsem jej netrefil a odrazil se mi od hrudníku přímo k osamocenému hráči Pardubic. Ten už pak měl snadný úkol,“ řekl a vyloučil, že by se jednalo z jeho strany o chvilkovou nekoncentrovanost. „To vůbec ne. Sám si nedokážu vysvětlit, co se vlastně stalo. Velmi mě to mrzí,“ klopil zrak k zemi nejlepší gólman soutěže s devíti čistými konty.

Celý tým má před sebou poslední utkání ve Fotbalové národní lize a je potřeba jej zvládnout a začít konečně střílet víc, než jeden gól. V cestě stojí lídr ze Znojma. „Je fajn, že máme 25 bodů, ale musíme začít střílet góly, což se nám v poslední době příliš nedaří. Někde je prostě chyba,“ dodal závěrem Branislav Pindroch.

Rozhovory Rozhovory
po 22.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Aleš Nešický

Mnoho klubů poznal během své kariéry devětadvacetiletý záložník Aleš Nešický. Věděli jste však, že je spolužákem našeho bývalého hráče Michala Petráně, že hrál s Libercem ještě před rokem Evropskou ligu, anebo že je tatínkem čtyřleté holčičky?

po 15.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Kacper Zych

Devatenáctiletý polský útočník a odchovanec MFK Karviná se na začátku této sezóny dočkal svého premiérového gólu v nejvyšší soutěži. S odstupem dvou měsíců vzpomíná na tento zápas, ve kterém si přivodil otřes mozku a musel ze zdravotních důvodů opustit polský národní tým, kam byl premiérově pozván. V rozhovoru však prozradil mnohem víc…

út 2.11. | redakce

Bohumil Páník: Bude to náročné období, ale musíme se s tím vypořádat

Trenér Bohumil Páník přivítal v pondělí odpoledne téměř všechny své svěřence po čtrnácti dnech. V rozhovoru prozrazuje, jak trávil dny v izolaci, jak se mu koučovalo od televize, a jak budou vypadat nejbližší dny...

po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná