Generální partner
Světlý režim
15. listopad 2015

Mucha: K rozhodující situaci vůbec nemělo dojít

Prokleté Pardubice! Nezáživný zápas poznal vítěze v době, kdy to vlastně už ani nikdo nepředpokládal - domácí udeřili ve druhé minutě nastavení. Asistentu trenéra Josefu Muchovi se po utkání nemluvilo snadno, bylo na něm znát zklamání ze ztráty důležitých bodů.

Jaké je vaše hodnocení utkání?
Byli jsme více času na soupeřově polovině, ale bohužel naše kombinace nebyly tak rychlé. Vyloženou šanci jsme si nevytvořili, hráli jsme po šestnáctku. To samé však i domácí.  

Byl to zápas o jednom gólu?
Asi ano. Škoda břevna Mateje Sivriće ve druhé půli, to byla asi naše největší šance. Na druhou stranu my musíme a chceme hrát útočně. Bohužel nám chybí jakási nadstavba, větší agresivita ve vápně.

Zdálo se mi, že jste začali hrát až posledních patnáct minut.
Nemůžeme spoléhat na to, že neinkasujeme a sami pořádně nevystřelíme během celého utkání na bránu. Pak se může stát, že přijde jeden brejk, jedna chybička a inkasujeme. To byl ukázkový případ.

V poločase jste stáhli Lubomíra Urgelu. Bylo to z výkonnostních důvodů či se potýkal s nějakým zdravotním problémem?
Z výkonnostních důvodů. Trápil se, nebylo to vůbec ideální. Proto jsme jej stáhli a do druhého poločasu už nevyběhl.

Jediný gól padl po chybě brankáře Pindrocha ve druhé minutě nastavení…
…to se může stát. Ale vůbec k té standardní situaci před gólem nemělo dojít, kdybychom ve středu hřiště přerušili pardubický brejk. Pro tak zkušené mužstvo, jaké máme, je to neomluvitelné. Velká škoda! 

Rozhovory Rozhovory
po 22.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Aleš Nešický

Mnoho klubů poznal během své kariéry devětadvacetiletý záložník Aleš Nešický. Věděli jste však, že je spolužákem našeho bývalého hráče Michala Petráně, že hrál s Libercem ještě před rokem Evropskou ligu, anebo že je tatínkem čtyřleté holčičky?

po 15.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Kacper Zych

Devatenáctiletý polský útočník a odchovanec MFK Karviná se na začátku této sezóny dočkal svého premiérového gólu v nejvyšší soutěži. S odstupem dvou měsíců vzpomíná na tento zápas, ve kterém si přivodil otřes mozku a musel ze zdravotních důvodů opustit polský národní tým, kam byl premiérově pozván. V rozhovoru však prozradil mnohem víc…

út 2.11. | redakce

Bohumil Páník: Bude to náročné období, ale musíme se s tím vypořádat

Trenér Bohumil Páník přivítal v pondělí odpoledne téměř všechny své svěřence po čtrnácti dnech. V rozhovoru prozrazuje, jak trávil dny v izolaci, jak se mu koučovalo od televize, a jak budou vypadat nejbližší dny...

po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná