Generální partner
Světlý režim
27. duben 2017

Nálada je bojovná, hlásí kapitán Pavel Eismann

Po třech týdnech se zase Karvinští představí na svém novém útulném stadionu. Před duelem s Hradcem Králové promluvil za kabinu kapitán MFK Karviná Pavel Eismann.
Karvinští se před šestadvacátým kolem propadli tabulkou na jedenáctou pozici, ovšem sedmý Jablonec má jen o tři body víc, Dukla o dva a Liberec se Slováckem mají pouze lepší skóre. „Ještě stále hrajeme o záchranu a případné tři body z nedělního utkání  by nám měli dodat klid. Navíc už se potřebujeme chytit. Pět ligových zápasů v řadě jsme prohráli a to je moc,“ má jasno kapitán MFK Karviná.

On i jeho spoluhráči tradičně spoléhají na vynikající domácí fanoušky, kteří mají stále možnost si vstupenky na zápas s Hradcem Králové koupit v obvyklých předprodejích anebo v neděli před zápasem na pokladnách. „Věříme, že přijdou. Poslední dobou si té radosti moc neužili. I proto chceme zápas zvládnout. Kabina je správně nabuzená a nálada bojovná,“ hlásil Pavel Eismann.

Hradeckým Votrokům patří aktuálně čtrnácté místo jen díky lepšímu skóre před Příbramí, která na jaře postupně "vstává z mrtvých", protože výsledkově i herně se jí daří. Důležité je zmínit, že Hradec Králové dosahuje lepších výsledků na soupeřových hřištích, což je před nedělí velkým varováním!

Po výbuchu v Příbrami se svěřenci Jozefa Webera v Teplicích zlepšili, především ve druhém poločase nepříjemně dotírali na domácího favorita, který se zlepšenými výsledky na jaře přihlásil do bojů o pohárovou Evropu. „Druhá půle v Teplicích nám ukázala, že to půjde. Ale stejně jsme nezískali ani bod. Ovšem už nemá cenu se v tom pitvat. V neděli musíme makat na 150 procent. Očekávám spíš hru ze zabezpečených obran, oběma týmům půjde o dost,“ dodal Eismann. 

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo