Generální partner
Světlý režim
27. duben 2017

Nálada je bojovná, hlásí kapitán Pavel Eismann

Po třech týdnech se zase Karvinští představí na svém novém útulném stadionu. Před duelem s Hradcem Králové promluvil za kabinu kapitán MFK Karviná Pavel Eismann.
Karvinští se před šestadvacátým kolem propadli tabulkou na jedenáctou pozici, ovšem sedmý Jablonec má jen o tři body víc, Dukla o dva a Liberec se Slováckem mají pouze lepší skóre. „Ještě stále hrajeme o záchranu a případné tři body z nedělního utkání  by nám měli dodat klid. Navíc už se potřebujeme chytit. Pět ligových zápasů v řadě jsme prohráli a to je moc,“ má jasno kapitán MFK Karviná.

On i jeho spoluhráči tradičně spoléhají na vynikající domácí fanoušky, kteří mají stále možnost si vstupenky na zápas s Hradcem Králové koupit v obvyklých předprodejích anebo v neděli před zápasem na pokladnách. „Věříme, že přijdou. Poslední dobou si té radosti moc neužili. I proto chceme zápas zvládnout. Kabina je správně nabuzená a nálada bojovná,“ hlásil Pavel Eismann.

Hradeckým Votrokům patří aktuálně čtrnácté místo jen díky lepšímu skóre před Příbramí, která na jaře postupně "vstává z mrtvých", protože výsledkově i herně se jí daří. Důležité je zmínit, že Hradec Králové dosahuje lepších výsledků na soupeřových hřištích, což je před nedělí velkým varováním!

Po výbuchu v Příbrami se svěřenci Jozefa Webera v Teplicích zlepšili, především ve druhém poločase nepříjemně dotírali na domácího favorita, který se zlepšenými výsledky na jaře přihlásil do bojů o pohárovou Evropu. „Druhá půle v Teplicích nám ukázala, že to půjde. Ale stejně jsme nezískali ani bod. Ovšem už nemá cenu se v tom pitvat. V neděli musíme makat na 150 procent. Očekávám spíš hru ze zabezpečených obran, oběma týmům půjde o dost,“ dodal Eismann. 

Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo