Generální partner
Světlý režim
20. říjen 2015

Návrat na Andrův stadion Pavlu Dreksovi zhořkl

V karvinském dresu se vrátil na „svůj“ stadion a do města, ve kterém bydlí. Moc toužil v Olomouci s celým týmem uspět a dotáhnout se opět na čelo tabulky. Bohužel tentokrát odcházel nejen Pavel Dreksa ze hřiště zklamaný a rozladěný.

Karvinští poprvé v sezóně padli – možná trochu překvapivě zrovna s rezervou prvoligové Sigmy. Navíc také vůbec poprvé obdrželi dva góly. „Na utkání jsem se moc těšil, ale moc nevím, co bych k tomu měl víc říct. Prohrávali jsme osobní souboje a Sigma má šikovné hráče uprostřed hřiště. My jsme tohle věděli, ale nevypořádali jsme se s tím,“ říkal po utkání.

Rozhodující okamžik celého zápasu přišel čtyři minuty před koncem, kdy domácí Jakub Habusta sebral míč na půlce hřiště, prošel bez větších problémů kolem karvinských hráčů a nechytatelnou bombou rozhodl. „Tam se urodilo víc chyb. Míč jsme mu měli vzít už na půlce. Pak to pro nás bylo složité, hodil si to mezi nás, nabral rychlost a to se potom špatně brání,“ tvrdil Dreksa.

Na prořídlých tribunách, šlo z hřiště slyšet každé slovíčko. Pavel Dreksa opět své spoluhráče dirigoval, jak je jeho zvykem. „Určitě to ale nebylo tím, že bych se tady chtěl nějak ukázat. Oni mě dobře znají, protože jsem tady hrál celkem dlouhou dobu,“ usmál se.

Šestadvacetiletý stoper přiznal, že porážka všechny mrzí, ale na druhou stranu asi nikdo nepředpokládal, že se podzim projede bez jediného zaváhání. „Musíme tuto prohru napravit hned v dalším zápase. Čeká nás doma Hradec Králové,“ zakončil. Karvinští ztrácí na první místo čtyři body, na druhé o bod méně a na Sokolov s Táborskem pouhý bod s tím, že právě jihočeský tým má ještě o zápas víc.

Rozhovory Rozhovory
po 22.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Aleš Nešický

Mnoho klubů poznal během své kariéry devětadvacetiletý záložník Aleš Nešický. Věděli jste však, že je spolužákem našeho bývalého hráče Michala Petráně, že hrál s Libercem ještě před rokem Evropskou ligu, anebo že je tatínkem čtyřleté holčičky?

po 15.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Kacper Zych

Devatenáctiletý polský útočník a odchovanec MFK Karviná se na začátku této sezóny dočkal svého premiérového gólu v nejvyšší soutěži. S odstupem dvou měsíců vzpomíná na tento zápas, ve kterém si přivodil otřes mozku a musel ze zdravotních důvodů opustit polský národní tým, kam byl premiérově pozván. V rozhovoru však prozradil mnohem víc…

út 2.11. | redakce

Bohumil Páník: Bude to náročné období, ale musíme se s tím vypořádat

Trenér Bohumil Páník přivítal v pondělí odpoledne téměř všechny své svěřence po čtrnácti dnech. V rozhovoru prozrazuje, jak trávil dny v izolaci, jak se mu koučovalo od televize, a jak budou vypadat nejbližší dny...

po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná