Generální partner
Světlý režim
18. říjen 2015

Trenéra Webera naštvali ofenzivní hráči

Mluvil klidně, ale z jeho hlasu bylo znát zklamání a rozčarování. Nejen kvůli první prohře v této sezóně, ale spíš způsobu, jakým se hlavně ofenzivní část týmu prezentovala. Karvinský kouč také nepřímo řekl, že pro příští zápas sáhne ke změnám od záložní řady po útok.

Jak moc bolí první letošní porážka?
Bolí je silné slovo. Spíš nás všechny hodně mrzí. V Olomouci jsme prohráli zaslouženě, přestože jsme měli herní převahu. Bohužel naši ofenzivní hráči podali během prvního poločasu, a nebojím se to říct, až tragikomický výkon. V takovém složení hráli naposledy, protože takhle se fotbal nehraje! To bylo jako ve futsale. Pouze samé přihrávky, ale střelba na bránu žádná.

Takže poločasová střídání Urgely se Sivrićem byla z těchto důvodů a nikoliv ze zdravotních?
Ano, přesně tak.

Po změně stran už to bylo lepší, dokonce se podařilo vyrovnat a vypadalo to, že sérii bez prohry znovu natáhnete.
Zvýšili jsme agresivitu, chodili jsme do vápna ve více lidech, ale vyloženou šanci si naši hráči stejně nevytvořili. Gól Budínského přišel zpoza pokutového území. V tu chvíli jsem ale věřil, že by se nám mohlo podařit vstřelit ještě jeden gól.

Bohužel udeřil soupeř, když si domácí Habusta vzal míč, proběhl půl hřiště a trefil přesně k tyči. Kde nastala ta prvotní chyba?
Na to se musím podívat na videu a určíme si viníka. Mně ale spíš vadí, jak se hlavně v prvním poločase prezentovali naši ofenzivní hráči, to je neomluvitelné. Naopak ti mladí domácí byli hladoví po gólu, získali pár míčů, podnikli několik brejků a nakonec vstřelili vítězný gól. To jsem u nás po celých devadesát minut postrádal.
 

Rozhovory Rozhovory
po 22.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Aleš Nešický

Mnoho klubů poznal během své kariéry devětadvacetiletý záložník Aleš Nešický. Věděli jste však, že je spolužákem našeho bývalého hráče Michala Petráně, že hrál s Libercem ještě před rokem Evropskou ligu, anebo že je tatínkem čtyřleté holčičky?

po 15.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Kacper Zych

Devatenáctiletý polský útočník a odchovanec MFK Karviná se na začátku této sezóny dočkal svého premiérového gólu v nejvyšší soutěži. S odstupem dvou měsíců vzpomíná na tento zápas, ve kterém si přivodil otřes mozku a musel ze zdravotních důvodů opustit polský národní tým, kam byl premiérově pozván. V rozhovoru však prozradil mnohem víc…

út 2.11. | redakce

Bohumil Páník: Bude to náročné období, ale musíme se s tím vypořádat

Trenér Bohumil Páník přivítal v pondělí odpoledne téměř všechny své svěřence po čtrnácti dnech. V rozhovoru prozrazuje, jak trávil dny v izolaci, jak se mu koučovalo od televize, a jak budou vypadat nejbližší dny...

po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná