Generální partner
Světlý režim
1. březen 2021

Nečekal jsem, že půjdu na hřiště tak brzy, řekl Sinyavskiy

Poprvé od svého únorového příchodu navlékl ofenzivní záložník Vlasiy Sinyavskiy dres MFK a zasáhl do ligového utkání. V Mladé Boleslavi šel na trávník hned po změně stran.

Po zranění je konečně fit, v týdnu trénoval s týmem, proto nic nebránilo tomu, aby se vešel mezi nominovanou osmnáctku. Vlasiy Sinyavskiy odcestoval s týmem k utkání v Mladé Boleslavi. „Nečekal jsem, že půjdu do zápasu tak brzy. Proto i moje pocity jsou rozporuplné. Na jednu stranu jsem moc rád, že jsem debutoval v dresu Karviné a dostal šanci, na druhou stranu jsme prohráli. Takže to mě štve,“ řekl po utkání estonský reprezentant.

Estonského fotbalistu s ruským jménem a číslem 99 na dresu mohli fanoušci vidět v akci během celého druhého poločasu a rozhodně svým výkonem nezklamal. V příštích dnech a týdnech bude v tréninku důležité postupné sžívání se s novými spoluhráči přímo na hřišti. A proč zrovna nezvyklé číslo 99? „Moje mamka má tohle číslo ráda, navíc se stejným číslem jsem hrál i za Floru Tallin. Tady bylo volné, tak jsem si ho vybral,“ řekl s úsměvem Vlasiy Sinyavskiy. 

Jak sám zmínil, adaptace proběhla na jedničku. „Spoluhráči mi pomohli, stejně tak realizační tým. Jsem jim za to moc vděčný a všechno je v pořádku. Mám také radost, že jsem zase zdravý. Nemohl jsem hrát kvůli nataženému svalu. Ale už je všechno v pořádku,“ ubezpečil Sinyavskiy.Rozhovory Rozhovory
st 28.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Soufiane Dramé

Skvělou češtinou je francouzský fotbalista Soufiane Dramé, který od léta 2018 obléká dres MFK, pověstný. Věděli jste však, že s fotbalem začínal fanoušek Chelsea v šesti letech, má celkem sedm sourozenců a od většiny fotbalistů se odlišuje tím, že nemá a ani nechce mít kérku?

čt 22.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vojtěch Smrž

Řízný defenzivní záložník Vojtěch Smrž má teprve čtyřiadvacet let, ale už se blíží ke stovce prvoligových startů. Jednou už dokonce vedl tým jako kapitán v ligovém zápase – v lednu na půdě Teplic. Kromě toho v kabině šéfuje hudbě a velí vítěznému pokřiku…

út 13.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Bolek

S nostalgickým úsměvem vzpomíná na štaci v Plzni gólman Petr Bolek. Prožil tam skvělé roky a nedá dopustit na týmového ducha, který byl ve Štruncových sadech pověstný. Celý rozhovor se točí téměř výhradně kolem Plzně. Inu, posuďte sami…

st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo