Generální partner
Světlý režim
23. srpen 2021

Nervozita ze mě vyprchala v průběhu zápasu, řekl Eldar Šehić

To bylo načasování! Bosenský levý obránce Eldar Šehić dostal od trenéra Webera poprvé důvěru v základní sestavě a zrovna na půdě Viktorie Plzeň. Na hřišti odpracoval sedmdesát minut.

Podle svých slov se cítil skvěle a těšil se na premiérový zápas v dresu MFK. O tom, že nastoupí v základní sestavě věděl Šehić už od začátku týdne, proto měl čas se na to připravit „Byl jsem zpočátku trochu nervózní, ale v průběhu zápasu ze mě nervozita vyprchala. Hrát v Doosan Areně byl pro mě velký zážitek. Plzeň je velký český klub, který znám. Můj bývalý klub Željezničar Sarajevo narazil v roce 2013 na Plzeň v předkole Ligy mistrů,“ řekl po zápase Šehić.

Porážce 0:2 od domácího favorita na západě Čech ani on nezbránil, ale po první zkušenosti s českou nejvyšší soutěží mohl porovnávat. „Oproti bosenské lize je tady velký rozdíl v rychlosti a agresivitě. Všechno je tady o dost rychlejší a samozřejmě je důležité zmínit i terény, které jsou v Česku o dost lepší než v Bosně,“ prohlásil Eldar Šehić.

S komunikací na hřišti nebyl podle Šehiće žádný problém. „Komunikace byla v pořádku. Se spoluhráči mám dobrý vztah a věřím, že to bude zápas od zápasu ještě lepší,“ dodal závěrem hráč s jedenáctkou na dresu.

Rozhovory Rozhovory
po 22.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Aleš Nešický

Mnoho klubů poznal během své kariéry devětadvacetiletý záložník Aleš Nešický. Věděli jste však, že je spolužákem našeho bývalého hráče Michala Petráně, že hrál s Libercem ještě před rokem Evropskou ligu, anebo že je tatínkem čtyřleté holčičky?

po 15.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Kacper Zych

Devatenáctiletý polský útočník a odchovanec MFK Karviná se na začátku této sezóny dočkal svého premiérového gólu v nejvyšší soutěži. S odstupem dvou měsíců vzpomíná na tento zápas, ve kterém si přivodil otřes mozku a musel ze zdravotních důvodů opustit polský národní tým, kam byl premiérově pozván. V rozhovoru však prozradil mnohem víc…

út 2.11. | redakce

Bohumil Páník: Bude to náročné období, ale musíme se s tím vypořádat

Trenér Bohumil Páník přivítal v pondělí odpoledne téměř všechny své svěřence po čtrnácti dnech. V rozhovoru prozrazuje, jak trávil dny v izolaci, jak se mu koučovalo od televize, a jak budou vypadat nejbližší dny...

po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo