Generální partner
Světlý režim
13. listopad 2022

Ohlasy po zápase: Hejdušek & D. Krčík

Trenér Tomáš Hejdušek a stoper Dávid Krčík hodnotili duel ve Vlašimi, kde Karvinští prohráli. Shodli se, že ke konečnému výsledku dopomohlo i vyloučení právě mladšího z bratského dua dvacet minut před koncem.

TOMÁŠ HEJDUŠEK: „VLAŠIM NÁS NEPŘEKVAPILA, ROZHODL PRVNÍ POLOČAS“

Trenére, příčina porážky podle vás?
První poločas, ve kterém nás domácí přehráli a vytvořili si plno šancí. Nebýt Vládi Neumana v bráně, tak už bylo po zápase. Začátek druhé půle až do šedesáté minuty nebyl špatný. Potom ale samozřejmě přišlo vyloučení a školácká chyba před druhým gólem.

Budete Dávidu Krčíkovi vyčítat karty a vyloučení?
Tak vyčítat… Nevím, ten moment jsem ještě neviděl. Ale to je fotbal, stane se. Spíš mě štve, že dva minuty po vyloučení inkasujeme po naší nedisciplinovanosti. Devět lidí bylo pod balónem a stejně dostaneme jednoduchý gól.

Také v domácím duelu s Vlašimí byl jeden z vašich svěřenců vyloučen. Shoda náhod?
To bych neřešil, prostě se to seběhlo. Doma jsme utkání otočili, tady bohužel ne.

Překvapil vás soupeř něčím?
Jejich styl hry se nemění, Vlašim nás nepřekvapila. Doma nebo venku – je to jedno. Hrají na riziko a vychází jim to. Věděli jsme o tom, ale od začátku jsme byli pasivní, nedoráželi je

Jediným pozitivem zápasu byl fantastický výkon brankáře Neumana. Souhlasíte?
Jo, jeho výkon byl jedním z mála, který bych vyzdvihl. Vychytal několik čistých šancí Vlašimi.


DÁVID KRČÍK: „MOJE VYLOUČENÍ OVLIVNILO ZÁPAS, OBĚ ŽLUTÉ BYLY

Dávide, co rozhodlo podle vás o prohře ve Vlašimi?
Dopomohlo k tomu moje vyloučení, které určitě ovlivnilo průběh zápasu. Je ale potřeba uznat kvalitní výkon domácích, kteří od samotného začátku hráli velice dobře. Přehrávali nás celý zápas a do nějaké vyložené šance nás nepustili. Vlašim zvítězila zaslouženě, protože si vytvořila řadu šancí, ale proměnila naštěstí pouze dvě.

Váš druhý gól v dresu MFK opět nedopomohl ke gólu. Ovšem aspoň malá náplast ve vás je, ne?
Tak samozřejmě gól potěší. Padl po prodlouženém míči po rohovém kopu. Pokračoval jsem v náběhu a doklepl míč do sítě. Určitě bych ale gól vyměnil za zisk aspoň bodu.

Během pár minut jste viděl od rozhodčího dvě žluté karty a tím pádem i červený kartónek. Váš pohled?
Obě žluté karty byly oprávněné. První po faulu, kdy si hráč hodil míč před sebe a já ho přerušil. Druhá byla dost nešťastná, protože jsem šel vypíchnout poskakující míč. Jeden z hráčů domácích tam dal hlavu a v tom momentě jsem ho zasáhl.

Přezimujete na pátém místě s šestibodovou ztrátou na vedoucí Příbram, která přijede do Karviné hned na začátku března. Jak ten zápas bude důležitý?
Z pozice tabulkového postavení to bude důležitý zápas, ale pro nás je důležité vlastně každé utkání. A je jedno, jestli hrajete s prvním nebo posledním. Musíme zvládat všechny zápasy, respektive v nich bodovat. Ve hře je ještě hodně bodů. Budeme bojovat!

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo