Generální partner
Světlý režim
11. listopad 2022

Radomír Korytář před Vlašimí: Velice produktivní tým s ustálenou základní sestavou

Asistent trenéra Radomír Korytář mluvil dva dny před posledním podzimním utkáním F:NL o první polovině soutěže i posledním soupeři...

Radku, je za vámi polovina soutěže a se ziskem pětadvaceti bodů to prozatím stačí na čtvrté místo. Co říkáte na tato fakta?
Počítali jsme, že budeme mít o pár bodů víc – to jednoznačně. Na druhou stranu jsme vstupovali do soutěže v očekávání, jaká vlastně FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA bude. Zjistili jsme, že je náročná, soubojová a extrémně vyrovnaná.

Druhou polovinu sezóny otevřete duelem ve Vlašimi. Vraceli jste se v přípravě na zápas k podzimnímu střetnutí, ve kterém se vám podařilo i v oslabení otočit z 1:2 na 3:2?
Hlavně si potřebujeme a chceme vylepšit venkovní bilanci. Na hřištích soupeřů nehrajeme dobře, stále si to analyzujeme a poctivě v tréninku už nějaký čas pracujeme na těchto taktických věcech. Sám jsem zvědavý, jestli tu nelichotivou bilanci prolomíme. Pokud ale chceme hrát úplně navrchu, tak musíme.

Vlašimi patří předposlední místo s patnácti body, ale posledních pět duelů neprohrála…
…je velice produktivní a mají ustálenou základní sestavu. Počítám s fotbalovostí a kombinační kvalitou jako minulý týden v případě Varnsdorfu. Musíme hrát velmi zodpovědně – jako v domácích utkáních.

A nesmíme zapomenout ani na devítigólového Jana Suchana.
Ano, na něho si musíme dát velký pozor. Jako bývalý hráč Karviné se určitě bude chtít ukázat. Je velmi šikovný a má kvalitní zakončení. Ostatně to ukázal i v srpnu u nás. Ale samozřejmě bude potřeba si dát pozor na všechny hráče domácích.
Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo