Generální partner
Světlý režim
8. březen 2021

Papadopulos po nepovedeném zápase: Pořád se musíme dívat v tabulce pod sebe

Ještě pár dnů si bude nepovedený zápas se Zbrojovkou v hlavě přehrávat. Kapitán Michal Papadopulos svůj stý ligový zápas v zisk tří bodů nepřetavil!

Michale, už jste vstřebal zklamání?
Výsledek a naše hra – to je určitě velké zklamání. Pořád to v sobě mám, štve mě to. Hrajeme špatně, ale vedeme 1:0 a nakonec inkasujeme ze standardky. To je úplně nejhorší. Kdyby nám to trefili do šibenice, tak budiž. Ale v takovém zápase si nemůžeme dovolit dostat takový gól.

Čím si vysvětlujete špatný herní projev z posledních dvou utkání?
Nevím. Chceme hrát jednoduše, když nám to nejde a potřebujeme zakombinovat, tak na tom terénu to nejde. Jasně, hřiště bylo pro obě mužstva stejné. Oběma týmům to skákalo a myslím si, že z takového zápasu a terénu neměl nikdo radost. Byla to holomajzna.

Přesto, nezdá se vám, že si při pohledu na tabulku přiděláváte starosti?
Víme o tom, štve nás to. Pořád se musíme dívat pod sebe. Když se na to koukám s odstupem jednoho dne, tak je aspoň důležité, že se k nám Zbrojovka nepřiblížila a držíme si od nich jedenáctibodový distanc. Je to poměrně dost, ale víme, že nic není hotovo a musíme dál makat. Kdybychom prohráli, tak (odmlčí se)… No, bylo by to ještě hodně zajímavé!

Možná jediná radost je ta, že jste nastoupil k jubilejnímu stému zápasu v české lize.
V pětatřiceti letech je to až směšné, ne? Myslím si, že to většina kluků zvládne třeba ve třiadvaceti letech (smích). Ale jasně, je to pěkná meta, v české lize jsem toho moc neodehrál. Takže ano, je to pěkné číslo, ale abych řekl pravdu, tak jsem to ani nevěděl. Takové statistiky moc nesleduji. Beru to jako fakt, je to jenom číslo.

Nevyhrál jste stý ligový zápas, ale ani ten vůbec první. Vzpomínáte?
To už je dávno. Za Baník v Jablonci 2:2, že?

Ano. 17. února 2002 vám dal důvěru na posledních pět minut trenér Jarabinský.
Dostali jsme gól v poslední minutě. Vzpomínám si na to, první zápas vám utkví v paměti. Ještě mi nebylo ani sedmnáct let. Ale neřeším, jestli jsem nevyhrál první nebo devadesátý osmý zápas. Hlavní je, aby těch vítězných bylo celkově vždycky víc.Rozhovory Rozhovory
po 22.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Aleš Nešický

Mnoho klubů poznal během své kariéry devětadvacetiletý záložník Aleš Nešický. Věděli jste však, že je spolužákem našeho bývalého hráče Michala Petráně, že hrál s Libercem ještě před rokem Evropskou ligu, anebo že je tatínkem čtyřleté holčičky?

po 15.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Kacper Zych

Devatenáctiletý polský útočník a odchovanec MFK Karviná se na začátku této sezóny dočkal svého premiérového gólu v nejvyšší soutěži. S odstupem dvou měsíců vzpomíná na tento zápas, ve kterém si přivodil otřes mozku a musel ze zdravotních důvodů opustit polský národní tým, kam byl premiérově pozván. V rozhovoru však prozradil mnohem víc…

út 2.11. | redakce

Bohumil Páník: Bude to náročné období, ale musíme se s tím vypořádat

Trenér Bohumil Páník přivítal v pondělí odpoledne téměř všechny své svěřence po čtrnácti dnech. V rozhovoru prozrazuje, jak trávil dny v izolaci, jak se mu koučovalo od televize, a jak budou vypadat nejbližší dny...

po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Odehráno v 15:00
FC Hradec Králové
MFK Karviná
×
Odehráno v 15:00
FC Hradec Králové
MFK Karviná