Generální partner
Světlý režim
8. březen 2021

Papadopulos po nepovedeném zápase: Pořád se musíme dívat v tabulce pod sebe

Ještě pár dnů si bude nepovedený zápas se Zbrojovkou v hlavě přehrávat. Kapitán Michal Papadopulos svůj stý ligový zápas v zisk tří bodů nepřetavil!

Michale, už jste vstřebal zklamání?
Výsledek a naše hra – to je určitě velké zklamání. Pořád to v sobě mám, štve mě to. Hrajeme špatně, ale vedeme 1:0 a nakonec inkasujeme ze standardky. To je úplně nejhorší. Kdyby nám to trefili do šibenice, tak budiž. Ale v takovém zápase si nemůžeme dovolit dostat takový gól.

Čím si vysvětlujete špatný herní projev z posledních dvou utkání?
Nevím. Chceme hrát jednoduše, když nám to nejde a potřebujeme zakombinovat, tak na tom terénu to nejde. Jasně, hřiště bylo pro obě mužstva stejné. Oběma týmům to skákalo a myslím si, že z takového zápasu a terénu neměl nikdo radost. Byla to holomajzna.

Přesto, nezdá se vám, že si při pohledu na tabulku přiděláváte starosti?
Víme o tom, štve nás to. Pořád se musíme dívat pod sebe. Když se na to koukám s odstupem jednoho dne, tak je aspoň důležité, že se k nám Zbrojovka nepřiblížila a držíme si od nich jedenáctibodový distanc. Je to poměrně dost, ale víme, že nic není hotovo a musíme dál makat. Kdybychom prohráli, tak (odmlčí se)… No, bylo by to ještě hodně zajímavé!

Možná jediná radost je ta, že jste nastoupil k jubilejnímu stému zápasu v české lize.
V pětatřiceti letech je to až směšné, ne? Myslím si, že to většina kluků zvládne třeba ve třiadvaceti letech (smích). Ale jasně, je to pěkná meta, v české lize jsem toho moc neodehrál. Takže ano, je to pěkné číslo, ale abych řekl pravdu, tak jsem to ani nevěděl. Takové statistiky moc nesleduji. Beru to jako fakt, je to jenom číslo.

Nevyhrál jste stý ligový zápas, ale ani ten vůbec první. Vzpomínáte?
To už je dávno. Za Baník v Jablonci 2:2, že?

Ano. 17. února 2002 vám dal důvěru na posledních pět minut trenér Jarabinský.
Dostali jsme gól v poslední minutě. Vzpomínám si na to, první zápas vám utkví v paměti. Ještě mi nebylo ani sedmnáct let. Ale neřeším, jestli jsem nevyhrál první nebo devadesátý osmý zápas. Hlavní je, aby těch vítězných bylo celkově vždycky víc.Rozhovory Rozhovory
st 28.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Soufiane Dramé

Skvělou češtinou je francouzský fotbalista Soufiane Dramé, který od léta 2018 obléká dres MFK, pověstný. Věděli jste však, že s fotbalem začínal fanoušek Chelsea v šesti letech, má celkem sedm sourozenců a od většiny fotbalistů se odlišuje tím, že nemá a ani nechce mít kérku?

čt 22.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vojtěch Smrž

Řízný defenzivní záložník Vojtěch Smrž má teprve čtyřiadvacet let, ale už se blíží ke stovce prvoligových startů. Jednou už dokonce vedl tým jako kapitán v ligovém zápase – v lednu na půdě Teplic. Kromě toho v kabině šéfuje hudbě a velí vítěznému pokřiku…

út 13.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Bolek

S nostalgickým úsměvem vzpomíná na štaci v Plzni gólman Petr Bolek. Prožil tam skvělé roky a nedá dopustit na týmového ducha, který byl ve Štruncových sadech pověstný. Celý rozhovor se točí téměř výhradně kolem Plzně. Inu, posuďte sami…

st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo