Generální partner
Světlý režim
8. říjen 2023

Patrik Čavoš: Mrzí mě, že jsme to zrovna v Budějovicích nezvládli

Před zápasem obdržel od vedení domácího klubu za výborné služby během předchozích téměř osmi letech památeční dres, pak už se soustředil na samotný zápas, po kterém nakonec byl záložník Patrik Čavoš zklamaný, jelikož Karvinští na jihu Čech prohráli gólem ze závěru zápasu...

Patriku, jak moc vás mrzí inkasovaný gól ze závěru utkání?
Moc! Dostali jsme gól po hloupém nákopu. Mrzí mě, že jsme to zrovna tady v Budějovicích, kde jsme tak dlouho působil, nezvládli. Myslím si, že jsme v prvním poločase byli víc nebezpeční něž soupeř. Domů ale odjíždíme s prázdnou, i když utkání směřovalo k bezbrankové remíze.

Ano, znovu s prázdnou. Máte aspoň radost, že na vás fanoušci ani vedení klubu nezapomnělo?
Bylo to fajn a vnímal jsem to - ale jen do úvodního hvizdu. Každopádně je moc fajn, že si na mě vzpomněli, sedm a půl roku jsem denně bojoval za Dynamo. S fanoušky jsem měl hezký vztah a po zápase jsem jim šel poděkovat.

Přepadla vás trochu nostalgie?
Spíš den před zápasem, když jsme autobusem přijížděl na hotel. Když přicházíte na stadion, tak už máte v hlavě jiné věci a soustředíte se jen na samotný duel.

Nevystříleli jste se doma s Libercem?
To nevím. Tady na Střeleckém ostrově tomu chybělo možná trochu štěstíčka. Chtělo to třeba trochu lépe trefit, nebo být u míče o krok dřív.

Narážíte na svou šanci, kdy gólmanovi vypadl balon z rukavic?
Měl jsem být na zadní tyči u propadlých míčů. Míč jsem viděl až ve chvíli, kdy mi vlastně nafackoval (úsměv). Brankáři Šípošovi to asi nějak proletělo rukavicemi, nevím. Kdybych stál trochu dál, tak by se to třeba odrazilo do brány.Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo