Generální partner
Světlý režim
2. listopad 2015

Po vedoucím gólu jsme to už kontrolovali, tvrdí Jovanović

Svým prvním gólem v sezóně, který byl zároveň také vítězným, zařídil karvinský stoper tříbodový zisk z hřiště silného Táborska.
Běžela devětadvacátá minuta a přímý volný kop Lukáše Budínského mířil do nebezpečného prostoru, odkud se odrazil do strany mimo výhodný úhel. V tom okamžiku vyhrál souboj Pavel Dreksa, jenž vrátil míč před bránu, kde jej skluzem poslal do brány jeho parťák ze stoperské dvojice. „Půlka gólu patří určitě Dreksičovi. Radost z tří bodů po delší době byla velká. Konečně jsme si zase mohli v kabině užít tradiční vítězný pokřik,“ usmíval se Mihailo Jovanović.

Pro něj to byl premiérový gól v letošní sezóně. „Mám radost pochopitelně. K tomu už mám i tři asistence. To je na stopera slušné,“ culil se. Na otázku, kdy naposledy vstřelil gól, měl okamžitě jasno. „V květnu na domácím hřišti proti Znojmu. Takže po půl roce. Teď už to může být jen lepší a věřím, že nějaký gól já nebo Dreksič ještě přidáme. Nejlépe klidně do konce podzimu,“ přeje si srbský fotbalista. 

Za Táborsko nastoupil jeho velký kamarád a bývalý spoluhráč Elvist Ciku. Na vzájemný duel se oba těšili. „Bylo to zajímavé. Elvist patřil k nejlepším hráčům domácích. Vždyť připravil také jejich největší šanci, kdy naštěstí Traore netrefil z malého vápna bránu. To bylo hned v úvodu zápasu. Po prvním gólu už jsme zápas kontrolovali a Táborsko k ničemu nepustili,“ těšilo Jovanoviće. 

Velkým plusem je probuzení ofenzivních hráčů. Zápas na jihu Čech perfektně vyšel například dvojici Moravec a Fiala. „Oba byli hodně nebezpeční, zápas se jim opravdu povedl. Navíc se nám vrátil Jarda Zelený. Celkově nám výhra po čtyřech nezdarech včetně pohárového zápasu s Mladou Boleslaví pomůže a snad jí potvrdíme doma proti Ústí nad Labem,“ zakončil Jovanović.
Rozhovory Rozhovory
po 22.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Aleš Nešický

Mnoho klubů poznal během své kariéry devětadvacetiletý záložník Aleš Nešický. Věděli jste však, že je spolužákem našeho bývalého hráče Michala Petráně, že hrál s Libercem ještě před rokem Evropskou ligu, anebo že je tatínkem čtyřleté holčičky?

po 15.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Kacper Zych

Devatenáctiletý polský útočník a odchovanec MFK Karviná se na začátku této sezóny dočkal svého premiérového gólu v nejvyšší soutěži. S odstupem dvou měsíců vzpomíná na tento zápas, ve kterém si přivodil otřes mozku a musel ze zdravotních důvodů opustit polský národní tým, kam byl premiérově pozván. V rozhovoru však prozradil mnohem víc…

út 2.11. | redakce

Bohumil Páník: Bude to náročné období, ale musíme se s tím vypořádat

Trenér Bohumil Páník přivítal v pondělí odpoledne téměř všechny své svěřence po čtrnácti dnech. V rozhovoru prozrazuje, jak trávil dny v izolaci, jak se mu koučovalo od televize, a jak budou vypadat nejbližší dny...

po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná