Generální partner
Světlý režim
25. září 2017

Pracuji pro tým, usmíval se po výhře Eric Ramirez

Sedmý start v nejvyšší české soutěži proměnil v první gól. Venezuelský útočník Eric Ramirez vyrovnával ve 20. minutě na a nastartoval tým ke konečnému obratu a zisku tří důležitých bodů.

Opět nezchytili úvod utkání, kdy zbytečně inkasovali, ale velmi brzy byl opět stav vyrovnaný. Postaral se o to mladý útočník z Venezuely, který při absenci Tomáše Wágnera dostal opět šanci od začátku. „Celý zápas jsem si užil, ale pracuji pro tým. Věděli jsme, že to je velmi důležitý zápas a jsem rád, že se mi podařilo týmu pomoct. Získali jsme tři body, což je nejdůležitější,“ řekl po utkání novinářům ve své rodné španělštině osmnáctiletý borec.

Kouč Weber po utkání přiznal, že zvažoval dvě varianty. Buď by v útoku nechal Filipa Panáka, který na tomto postu hrál proti Sigmě, anebo se nabízel právě Ramirez, jak to mu bylo například v utkání na pražské Letné. „Jsem šťastný, že můžu hrát. Gól je něco navíc a jsem spokojený,“ podotkl s tím, že využil svého důrazu, když společně s Markem Janečkou šli do skluzu a právě on dopravil míč za brněnského Melichárka.

Během sedmi ligových utkání, pěti v Juniorské lize a dvou pohárových, si už mohl udělat podrobnější obrázek o českém fotbale. Jak tedy vnímá fotbal v Česku? „Jde o těžké soutěže, kde vám nedá nikdo nic zadarmo. Je složité se tady prosadit. Mně se to tentokrát podařilo i gólově. Jsem opravdu šťastný za sebe i tým, že jsme zvítězili,“ dodal závěrem Eric Ramirez.Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo