Generální partner
Světlý režim
4. září 2022

První poločas nám vůbec nevyšel a z druhého jsme měli vytěžit víc, řekl Boháč

Podruhé za sebou žádný z karvinských hráčů neskóroval, přesto po zápase na drnovickém stadionu svítila na ukazateli skóre u hostujícího týmu jednička. Domácí vyšel si totiž vstřelil vlastní gól - Sebastian Boháč odcentroval a vyškovský hráč si míč srazil do sítě.

Zklamání bylo patrné. Karvinští pokazili samotný úvod střetnutí a během prvních osmi minut dvakrát inkasovali. „Terén nebyl nic moc, pořádně jsme si nepřihráli a chyběla nám agresivita. Když už jsme byli agresivní, tak z toho byl faul. První poločas nám celkově vůbec nevyšel. Druhá půle už byla lepší, po snížení mi připadalo, že se nás Vyškov začal trochu bát. Našly se i nějaké šance. Myslím, si, že z druhého poločasu jsme měli určitě vytěžit víc,“ hodnotil Sebastian Boháč utkání v Drnovicích, kde Vyškov nastupuje k domácím duelům.

Na trávník se dostal hned po přestávce, když vystřídal Adam Krčíka. V 65. minutě vrátil celý tým do zápasu, když chtěl poslat centr na přední tyč a domácí Filip Štěpánek si míč nešťastně srazil do sítě za bezmocného brankáře Kinského. „Chtěl jsem do vápna poslat utažený „rohlík“ na přední tyč. Často se stává, že to některý z hráčů tečuje. Teď to shodou okolností byl domácí hráč, který míč poslal do vlastní sítě,“ popisoval hráč s šestkou na dresu jediný gólový moment karvinského týmu.

Závěr utkání Vyškov zkušeně rozkouskoval a o výhru se již nenechal připravit. „Odehráli to zkušeně. Zdržovali, padali na trávník, byly tam i křeče. Nepomohlo ani čtyřminutové nastavení,“ pokrčil rameny Boháč.Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo