Generální partner
Světlý režim
3. září 2022

Tomáš Hejdušek: Někteří hráči si budou muset sáhnout do svědomí

Zklamaný byl po zápase obrovsky! Trenér Tomáš Hejdušek až po dvaceti minutách od závěrečného hvizdu promluvil o duelu s Vyškovem, který se hrál v Drnovicích. Musel a (hlavně) byl ve svém hodnocení k svým svěřencům kritický.

Trenére, během jednoho týdne jste zapsali třetí porážku. Proč?
Protože jsme měli šílený start do zápasu. Takhle začít prostě nemůžeme! Někteří hráči si přišli v první půli pouze zahrát. Takhle se fotbal hrát nedá a už vůbec ne za Karvinou. Kluci si budou muset sáhnout do svědomí a zamést si před vlastním prahem.

Je na vás vidět velké zklamání.
Jsem hrozně zklamaný. Taková porážka, navíc třetí během jednoho týdne, je nepříjemná hlavně po psychické stránce. V Olomouci vedeme v šesté minutě 2:0 a přestaneme hrát. Tentokrát jsme v osmé minutě 0:2 prohrávali a začneme hrát až potom. Nerozumím, proč nehrajeme od první minuty celý zápas, nebo proč mají někteří hráči takové výpadky. V tréninku musíme být důslednější, ještě víc pracovitější a v utkáních vyhrávat osobní souboje.

Asi se shodneme, že šance na lepší výsledek si vaši svěřenci i přesto vytvořili…
…to ano, pár šancí se našlo. Fotbal je o pracovitosti a v závěru jsme už domácí přehrávali, po třech zápasech během šesti dnů jsem čekal, že Vyškov zlomíme i kondičně – to se stalo, protože domácí zdržovali a byly tam i křeče. Škoda, že jsme aspoň nevyrovnali.

Na co se budete muset v tréninku zaměřit především před domácím zápase s béčkem Sparty?
Na defenzivu! Není normální, aby soupeř nakopl dva míče a vedl 2:0 (naštvaně). V obranné fázi nám to hoří. Tam je „zakopaný pes“.Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo