Generální partner
Světlý režim
6. říjen 2022

Radomír Korytář před Opavou: V defenzivní činnosti je soupeř zodpovědný

Asistent trenéra Radomír Korytář promluvil dva dny před slezským derby o soupeři, fanoušcích a absenci Rafia Durosinmiho.

Po měsíci se opět představíte před vlastními fanoušky, navíc v rámci slezského derby. Těšíte se?
Moc se těšíme a budeme rádi, když nás přijdou podpořit v hojném počtu a nezklameme je. Nálada po výhře v Líšni je dobrá, derby má pokaždé náboj. Hráče ani není třeba nijak extra motivovat – moc dobře vědí, že jde o derby. A pochopitelně chceme potvrdit body z Líšně domácím vítězstvím.

Oba týmy mají před vzájemným duelem stejně bodů. Opava se může pyšnit druhou nejlepší obranou celé soutěže…
…je pravdou, že v defenzivní činnosti si počínají fakt dobře, jsou zodpovědní. Určitě to pro nás nebude jednoduché. Ale vzpomeňme na Líšeň, která má stále nejlepší obranu a nikdo jiný kromě nás jim na jejich hřišti nevstřelil gól. Dokázali jsme se tam dvakrát prosadit a věřím, že se střelecky prosadíme i v sobotu právě proti Opavě.

Kvůli čtyřem žlutým kartám bude scházet Rafiu Durosinmi. Je to problém?
Karty přicházejí, to je ve fotbale normální. Ale Rafiu bude chybět, uhrává důležité balóny. Věřím, že ten, kdo nastoupí místo něho, podá podobně kvalitní výkon a bude nápomocen.
Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo