Generální partner
Světlý režim
9. říjen 2022

Super atmosféra! Jsem šťastný, prohlásil vítězný střelec Lucky Ezeh

Osmnáctiletý ofenzivní fotbalista na sobotu 8. října 2022 nikdy nezapomene – nejprve dopoledne pomohl Lucky Ezeh ligovému dorostu k vítězství, potom si dal oběd a po něm se hlásil v kabině A-týmu. Vůbec poprvé se objevil v nominaci, v závěru i na hřišti a v šesté minutě nastavení rozhodl svou trefou slezské derby!

Dva zápasy v jeden den a navrch šest bodů plus premiérová trefa za dospělý tým! Ne, to není sci-fi! To je realita. „A pohádka. Jsem šťastný, že jsem pomohl týmu k výhře. Cítil jsem se fajn, žádná únava po dopoledním zápase,“ prohlásil spokojeně až nesměle nigerijský hráč po zápase.

Lucky Ezeh ocenil skvělou kulisu, která provázela slezské derby. „Byla úplně super šílená atmosféra,“ podotkl. Ovšem šílené to bylo i na hřišti. Nejprve musel střídat Daniel Bartl, kterého nevybíravě „sestřelil“ opavský Adam Rychlý a krvavý šrám měl i hrdina utkání. „Už v nastaveném čase mě trefil ve výskoku jejich stoper,“ mávl rukou.

Evidentně nic hrozného, protože Ezeh se po krátkém nuceném ošetření vrátil na trávník, doběhl do vápna, kam hned přiletěl míč od Jaroslava Málka a po několika odrazech se míč dostal na jeho hlavu a duel rozhodl. „Při té poslední standardce jsem přesně věděl, kde se mám pohybovat,“ usmíval se.

Po zápase přijímal gratulace – osobně i samozřejmě skrz telefon. Blahopřál mu také jeho kamarád Rafiu Durosinmi, který nemohl hrát kvůli karetnímu trestu. I díky tomu se Lucky Ezeh dostal do nominace a nakonec se stal hrdinou utkání. „Mimo jiné mi Rafiu řekl, abych i nadále pokračoval v tvrdé práci,“ dodal usměvavý mladý Nigerijec s číslem 15 na dresu - zatím bez svého jména, což se ale jistě brzy změní.Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo