Generální partner
Světlý režim
13. říjen 2022

Radomír Korytář: Znovu musíme podat poctivý a organizovaný výkon

Před sobotním duelem v Prostějově opět promluvil asistent trenéra Radomír Korytář. Kromě pár slov k soupeři informoval i o zdravotním stavu Daniela Bartla, který nedohrál zápas proti Opavě.

V sobotu se představíte v Prostějově. Jakým způsobem navázat na předchozí dvě výhry?
Znovu musíme podat poctivý a organizovaný výkon jako v zápasech v Líšni a s Opavou. Pokud to tak bude, tak si body odvezeme i z Prostějova.

Soupeř má výsledky jako na houpačce. Aktuálně tahá sérii tři zápasů bez výhry, ale minulý týden přivezl bodík z Jihlavy…
…právě. A Prostějov tam hrál velmi dobře. Uvidíme, s čím na nás přijdou. Ale ani tento zápas nebude jednoduchý. Proti nám, Karviné, se chce každý vytáhnout. A doma obzvlášť.

V posledních zápasech jste ustálili obrannou čtyřku a přináší to kýžené ovoce. Jak moc je to důležité?
Moc! A jsme za to strašně rádi. Myslím si ale, že jsme ustálili celou sestavu a má to vliv na naše výkony. Před Opavou jsme udělali pouze jednu vynucenou změnu – místo vykartovaného Durosinmiho nastoupil Papadopulos.

Vítězné slezské derby nedohrál Daniel Bartl. Jak je aktuálně na tom?
Dan je v pořádku. V pondělí měl ještě svůj režim, ale od úterý se připojil k týmu a je v plné zátěži.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo