Generální partner
Světlý režim
16. říjen 2022

Vladimír Neuman: Úplně zbytečně jsme ztratili body

Hodně vytočený byl po porážce v Prostějově brankář Vladimír Neuman. Na Hané dvakrát inkasoval, rozhodující trefu si domácí schovali do čtvrté minutě nastavení, na což už nešlo reagovat.

Jak mrzí taková porážka po trefě ze čtvrté minuty nastaveného času?
Hodně! Je to obrovské zklamání, protože jsme udělali školáckou chybu. Určitě jsme nebyli tím týmem, který by měl prohrát. Ano, inkasovali jsme jako první. Ale dokázali jsme před koncem vyrovnat a potom měli tlak před domácí brankou. Prostějov ale také něco měl a nakonec inkasujeme po naší neskutečné zbytečnosti. Chyběla nám chytrost. Strašně těžko se to popisuje.

V první půli brankáři na obou stranách neměli žádnou práci. Překvapilo vás to?
Trochu jo. Ale po přestávce jsem čekal, že se to otevře a dost napoví případný první gól. Během prvního dějství hráli domácí s větrem, pomáhali si míči za obranu a my nemohli hrát, co jsme chtěli.

Domácí šli do vedení po přesné střele do šibenice. Co proti tomu může gólman dělat?
Moc se toho nedá dělat. Možná to přečíst a jít víc dopředu, ale to by podle mě neudělal žádný brankář. Byla to prudká a dobře umístěná střela.

Nezapomněli vaši spoluhráči během závěrečného náporu po gólu Dnaiela Bartla na 1:1 na defenzivu?
Na jednu stranu jsem rád, že to kluci chtěli urvat, vyhrát a potvrdit roli favorita. Jenže na druhou stranu byl nerozhodný stav a měli jsme aspoň bod, o který jsme nakonec přišli. Úplně zbytečně jsme ztratili nejen tři body, ale i ten bod.

Domácí Zapletal vás prostřelil mezi nohama, že?
Jo, to mě strašně štve. Dalo se to chytit.Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo