Generální partner
Světlý režim
28. srpen 2023

Rajmund Mikuš po třetí trefě v sezóně: Zavřel jsem oči a napálil to

Slovenský univerzál se trefil před zaplněnou Letnou, kterou v ten okamžik dostal do nervozity. Rajmund Mikuš překonal dánského gólmana Vindahla střelou nártem pod břevno a v 82. minutě vrátil svůj tým do zápasu. Pouze však na chvíli...

Jaký byl plán na Spartu?
V první půli jsme hráli tak, jak jsme si řekli – v bloku a čekat. Chtěli jsme prvních patnáct minut neinkasovat, což jsme nesplnili. Produkovali jsme plno laciných ztrát a v některých momentech jsme hráli se šesti nebo sedmi obránci, čehož Sparta využívala.

Ostych byl pryč až s vyloučením Karabce, že?
Souhlasím. Sparta od toho okamžiku polevila, zatáhla se. Ale odehráli to zkušeně - začali zdržovat a to nám úplně nevyhovovalo. Měli jsme se víc tlačit do koncovky a ještě víc napadat. S námi je to pokaždé podobné. Inkasujeme jeden nebo dva góly a najednou to z nás spadne, začneme hrát a tvořit. Nerozumím tomu, proč to nejde od první minuty.

Závěr mohl být napínavý nebýt zbytečného třetího gólu…
…ten nás dorazil. Bohužel.

Vstřelil jste třetí gól v sezóně a dotáhl se na čelo kanonýrů, kde kromě vás má dalších šest hráčů po třech trefách. Jak byste okomentoval svou trefu pod břevno, která vykřesala na chvíli jiskřičku naděje?
Zavřel jsem oči a napálil to na bránu (úsměv). Naštěstí to vyšlo asi i s drobnou tečí jednoho z protihráčů. Bohužel se domů vracíme bez bodů, takže můj gól nakonec nic neznamená.
Rozhovory Rozhovory
st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

pá 16.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Dominik Holec

Naše jasná jednička mezi třemi tyčemi má sparťanskou minulost. Dominik Holec v týmu pražského giganta působil, a má tak detailní přehled. V rozhovoru, který se točil převážně okolo aktuálního mistra, však došla řeč i na polské angažmá v Rakówu Czestochowa či velikou zálibu, kterou má slovenský gólman v basketbalové NBA.

ne 4.2. | redakce

VIDEO: Tisková konference před startem jarní části F:L

Bezprostředně po generálce proběhla se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem a trenérem Jurajem Jarábkem tisková konference před startem jarní části. Kouč se v úvodu vrátil ke generálce, promluvil ke skladbě kádru, odchovanci Pavlu Kačorovi nebo o náročném začátku jara. Sportovní ředitel přiznal, že je zklamaný, že během pauzy se dovedl zrealizovat pouze jeden přestupový transfer a vysvětlil i důvody.

út 23.1. | redakce

Trenér Tomáš Červenka oceněn Fotbalovou asociací České republiky

Trenér mládeže Tomáš Červenka byl na začátku ledna na 22. Galavečeru NAŠEHO FOTBALU oceněn v kategorii Trenér roku mládež - muži. Na galavečerech neprofesionálního fotbalu Fotbalová asociace České republiky vždy oceňuje nejlepší trenéry a hráče mládežnického, dívčího, plážového fotbalu a futsalu za uplynulý rok.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo