Generální partner
Světlý režim
28. srpen 2023

Rajmund Mikuš po třetí trefě v sezóně: Zavřel jsem oči a napálil to

Slovenský univerzál se trefil před zaplněnou Letnou, kterou v ten okamžik dostal do nervozity. Rajmund Mikuš překonal dánského gólmana Vindahla střelou nártem pod břevno a v 82. minutě vrátil svůj tým do zápasu. Pouze však na chvíli...

Jaký byl plán na Spartu?
V první půli jsme hráli tak, jak jsme si řekli – v bloku a čekat. Chtěli jsme prvních patnáct minut neinkasovat, což jsme nesplnili. Produkovali jsme plno laciných ztrát a v některých momentech jsme hráli se šesti nebo sedmi obránci, čehož Sparta využívala.

Ostych byl pryč až s vyloučením Karabce, že?
Souhlasím. Sparta od toho okamžiku polevila, zatáhla se. Ale odehráli to zkušeně - začali zdržovat a to nám úplně nevyhovovalo. Měli jsme se víc tlačit do koncovky a ještě víc napadat. S námi je to pokaždé podobné. Inkasujeme jeden nebo dva góly a najednou to z nás spadne, začneme hrát a tvořit. Nerozumím tomu, proč to nejde od první minuty.

Závěr mohl být napínavý nebýt zbytečného třetího gólu…
…ten nás dorazil. Bohužel.

Vstřelil jste třetí gól v sezóně a dotáhl se na čelo kanonýrů, kde kromě vás má dalších šest hráčů po třech trefách. Jak byste okomentoval svou trefu pod břevno, která vykřesala na chvíli jiskřičku naděje?
Zavřel jsem oči a napálil to na bránu (úsměv). Naštěstí to vyšlo asi i s drobnou tečí jednoho z protihráčů. Bohužel se domů vracíme bez bodů, takže můj gól nakonec nic neznamená.
Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo