Generální partner
Světlý režim
30. květen 2021

Remízu z těžkého zápasu bereme, řekl střelec gólu Sinyavskiy a odletěl reprezentovat

Dal první gól v dresu MFK a zároveň i v české lize, ale na oslavu nebyl čas. Vlasiy Sinyavskiy se totiž hned po posledním zápase sezóny, ve kterém zařídil remízu v Ostravě, sbalil a vyrazil přes Prahu domů do Estonska, kde jej ještě čekají reprezentační povinnosti.

Na jedenáctý pokus to konečně vyšlo a číslo 99 skórovalo. Po nedokonalém zákroku brankáře Viktora Budinského stačilo estonskému fotbalistovi v barvách MFK Karviná správně nastavit hlavu a dostat míč do opuštěné brány – psala se 58. minuta utkání a Vlasiy Sinyavskiy s tím neměl problém. „Jsem šťastný. Ani ne tak z gólu, ale spíš z toho, že jsme získali bod v tak těžkém zápase,“ usmíval se.

Poprvé od domácího zápasu s Příbramí dostal Sinyavskiy opět šanci a prostor v základní sestavě. „A cítil jsem se dobře. S každým dalším zápasem je to jen a jen lepší. Remízu bereme, jsme spokojení. Je potřeba uznat, že Baník hrál lépe než my,“ uznal čtyřiadvacetiletý estonský reprezentant.

Kromě Vladimíra Neumana už mají jeho spoluhráči po vydařené sezóně dovolenou, on se však během neděle přesune do Estonska a připojí se k národnímu týmu. „Čekají nás tři zápasy – s Litvou, Finskem a Lotyšskem. Dovolená mi začne až 11. června a strávím ji doma s rodinou,“ podotkl na závěr Sinyavskiy.


Rozhovory Rozhovory
po 22.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Aleš Nešický

Mnoho klubů poznal během své kariéry devětadvacetiletý záložník Aleš Nešický. Věděli jste však, že je spolužákem našeho bývalého hráče Michala Petráně, že hrál s Libercem ještě před rokem Evropskou ligu, anebo že je tatínkem čtyřleté holčičky?

po 15.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Kacper Zych

Devatenáctiletý polský útočník a odchovanec MFK Karviná se na začátku této sezóny dočkal svého premiérového gólu v nejvyšší soutěži. S odstupem dvou měsíců vzpomíná na tento zápas, ve kterém si přivodil otřes mozku a musel ze zdravotních důvodů opustit polský národní tým, kam byl premiérově pozván. V rozhovoru však prozradil mnohem víc…

út 2.11. | redakce

Bohumil Páník: Bude to náročné období, ale musíme se s tím vypořádat

Trenér Bohumil Páník přivítal v pondělí odpoledne téměř všechny své svěřence po čtrnácti dnech. V rozhovoru prozrazuje, jak trávil dny v izolaci, jak se mu koučovalo od televize, a jak budou vypadat nejbližší dny...

po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná