Generální partner
Světlý režim
21. srpen 2022

Se štěstím vybojované vítězství, oddechl si Jiří Ciupa

Cipis čaroval - a to doslova! Jihlavští střelci si na gólmanské jedničce MFK vylámali zuby a svou neefektivitou se obrali o body. Jiří Ciupa po zápase uznal, že soupeř byl lepší, nicméně s třemi body byl samozřejmě spokojený.

Hlavně ve druhé půli, kdy byl tlak Jihlavy extrémní, se čtyřiadvacetiletý gólman dost zapotil. Naštěstí inkasoval pouze jednou, což v konečném součtu nevadilo. „Práce bylo opravdu dost a nevadilo by mi, kdyby ji bylo příště méně. Musíme si k tomu sednout a u videa si některé věci vyjasnit,“ měl jasno krátce po závěrečném hvizdu Jiří Ciupa.

Krušné chvíle prožíval brankář s jednatřicítkou na dresu až do konce. Vždyť v nastaveném čase měl soupeř snad dvě nebo tři velké šance ke skórování. „Lítalo to tam zprava i zleva. Jihlava hrála fakt dobře, kombinačně. Dobře prostřídala, protože zahraniční hráči byli hodně nebezpeční. Když míč v nastavení proletěl kolem tyče, tak jsem si už fakt říkal, ať rozhodčí foukne konec,“ trpce se pousmál karvinský odchovanec.Prozatím v každém druholigovém zápase šli Karvinští poměrně brzy do vedení. Tentokrát ale soupeř ihned nezareagoval vyrovnávací brankou. Vyrovnat se Jihlavě podařilo až dvacet minut před koncem. „A zcela zaslouženě. Vůbec jsme nezachytili začátek druhé půle, sami jsme se našimi ztrátami a nedisciplinovaností dostali pod tlak a soupeře tím nakopli. Z mnoha příležitostí pak zákonitě museli aspoň jednou skórovat. Nakonec ale jsme to zvládli. Se štěstím jsme vybojovali vítězství,“ hodnotil Ciupa.

Po čtyřech zápasech mají hráči MFK deset bodů za tři vítězství a jednu remízu. „To je super, ale všichni v kabině cítíme, že to ještě není optimální. Víme, že druholigové zápasy jsou těžké, bojovné a vyrovnané. Potřebujeme sbírat body a to se nám daří. S deseti body panuje spokojenost,“ zakončil po svém skvělém výkonu Jiří Ciupa.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo