Generální partner
Světlý režim
18. srpen 2022

Tomáš Hejdušek před Jihlavou: Fanouškům musíme nabídnout dobrý fotbal!

Druhý domácí zápas čeká v sobotu odpoledne na fotbalisty MFK Karviná. Trenér Tomáš Hejdušek si uvědomuje, že poslední dva soutěžní zápasy nebyly herně ani výsledkově dobré. Co se týče soupeře, tak Vysočinu považuje za nepříjemného protivníka.

V sobotu se potkají dva sedmibodové týmy. Jaký zápas očekáváte?
Těžký! Jihlava je nepříjemným soupeřem, navíc je silná na míči. Budu se ale opakovat – my hrajeme doma, díváme se sami na sebe a musíme vyhrát.

Překvapila vás Jihlava, že dokázala vyhrát oba své venkovní zápasy?
Tady je vidět, jak je druhá liga vyrovnaná. V každém zápase rozhodují a budou rozhodovat maličkosti.

V úterý jste se trápili v Hranicích, do druhého kola MOL Cupu jste postoupili až po penaltovém rozstřelu a v nohách měli sto dvacet minut. Jak moc bude potřeba zlepšit herní kvalitu?
Máte pravdu, v Hranicích a vlastně ani v Příbrami to z naší strany nebylo herně vůbec ono! Chceme a přejeme si, aby na nás fanoušci chodili. Jenže musíme jim nabídnout dobrý fotbal a vítězství.

Je pozitivní zprávou, že po trestu můžete počítat i s Jaroslavem Málkem?
Ano, samozřejmě. Máme zdravou konkurenci a každého hráče budeme potřebovat.

Podruhé v sezóně nastoupíte v domácím prostředí. Věříte, že fanoušci vaše svěřence vyburcují k výkonu jako například v Třinci nebo ve druhém poločase s Vlašimí?
Souhlasím. Je fajn, že fanoušci chodí na fotbal. A když budeme pravidelně vyhrávat, tak lidé budou chodit ještě ve větším počtu. To je také jeden z dalších cílů - pravidelné bouřlivé návštěvy.
Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo