Generální partner
Světlý režim
5. říjen 2015

Šisler: Měl jsem dost času zamířit pod břevno

Posile z Mladé Boleslavi to tam zatím padá. Naposledy v sobotu zajistil Jan Šisler hlavou bod za remízu 1:1 u druhého týmu tabulky.

Honzo, v Sokolově to bylo na výhru, souhlasíte?
Mohli jsme tam vyhrát, to je fakt. Ale pořád je to bod z venkovního utkání, navíc ze Sokolova. Škoda inkasovaného gólu hned v úvodu zápasu. Myslím si, že v dalším průběhu jsme diktovali hru my, podařilo se nám vyrovnat a v závěru jsme určitě měli vstřelit vítěznou branku.

Na 99,9% bylo jasné, že pokud přivezete ze západu Čech aspoň bod, tak zůstanete před volným víkendem v čele tabulky. Vnímali jste to podobně?
Myslím, že trochu ano. Chtěli jsme minimálně bod a máme ho. Ale říkal to už trenér a říkám to také. S ohledem na ten závěr utkání jsme malinko smutní.

Soupeře jste měli přečteného z videa. Ale přeci jenom, překvapil vás něčím?
Ani ne. Měli šikovné kraje a nahoře šikovného rychlostního útočníka Manziu. Oni se snažili dávat míče za obranu, ale nás to nezlomilo. Tvrdě jsme šli za vyrovnáním a to se naštěstí podařilo.

Remízový stav jste zařídil vy. Třetím zápas a už druhý gól.
Těší mě, že oba moje góly vedli k bodům. Je to přidaná hodnota a jsem rád, že můžu týmu pomoct. Teď se daří, což je fajn. Rádi bychom vydrželi nahoře co nejdéle.

Jak se vůbec seběhlo už zmíněné vyrovnání? Měl jste dost času na zakončení nebo jste k vyraženému míči pouze instinktivně přistrčil hlavu?
Času bylo dost, i když možná z televize to tak nevypadalo. Čekal jsem jen na to, jak dobře Jovi (stoper Jovanović – pozn.) trefí míč. Tím, že ho gólman Belaň vyrazil přímo ke mně, tak mi zbývalo pouze ideálně zamířit. Mířil jsem pod břevno, protože byl na zemi a vyšlo to.

V úterý vás čeká další zápas – zajíždíte k pohárovému utkání do Rýmařova. Pokud by se postoupilo, tak vás čeká dvojzápas s Mladou Boleslaví, což by jistě pro vás a Matěje Sivriće bylo hodně pikantní, že?
Pikantní by to určitě bylo, ale je možné, že kluby mohou být dohodnuty a mít klauzuli, že nesmíme nastoupit. To já však nevím. Na takové úvahy je ale zatím brzy, nejprve musíme zvládnout Rýmařov. Trenér asi dá příležitost hráčům z lavičky, ale i přesto bychom měli postoupit. Vždyť my vedeme druhou ligu a Jiskra je v divizi poslední. Ale ano, bylo by hezké si zahrát zrovna proti Boleslavi (úsměv).

Rozhovory Rozhovory
po 22.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Aleš Nešický

Mnoho klubů poznal během své kariéry devětadvacetiletý záložník Aleš Nešický. Věděli jste však, že je spolužákem našeho bývalého hráče Michala Petráně, že hrál s Libercem ještě před rokem Evropskou ligu, anebo že je tatínkem čtyřleté holčičky?

po 15.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Kacper Zych

Devatenáctiletý polský útočník a odchovanec MFK Karviná se na začátku této sezóny dočkal svého premiérového gólu v nejvyšší soutěži. S odstupem dvou měsíců vzpomíná na tento zápas, ve kterém si přivodil otřes mozku a musel ze zdravotních důvodů opustit polský národní tým, kam byl premiérově pozván. V rozhovoru však prozradil mnohem víc…

út 2.11. | redakce

Bohumil Páník: Bude to náročné období, ale musíme se s tím vypořádat

Trenér Bohumil Páník přivítal v pondělí odpoledne téměř všechny své svěřence po čtrnácti dnech. V rozhovoru prozrazuje, jak trávil dny v izolaci, jak se mu koučovalo od televize, a jak budou vypadat nejbližší dny...

po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná