Generální partner
Světlý režim
29. květen 2016

Snajpr Pospěch: Ten pohár jsme chtěli!

Jestliže minule Jan Hošek rozhodl o postupu, tak tentokrát mašina na střílení gólů v osobě Zbyňka Pospěcha dala celé sezóně zlatou tečku. Dva góly ve Varnsdorfu notně pomohly k celkovému triumfu ve FNL. Sezóna snů skončila nejlépe, jak mohla!

Jaké jsou bezprostřední pocity?
Skvělé, vždyť jsme mistři. Odjížděli jsme do Varnsdorfu s cílem vyhrát, i když to bylo v týdnu po prvních oslavách trochu náročnější. Ale hned ve středu trenér zavelel, že se o ten pohár popereme. Chtěli jsme ho získat a povedlo se. Ukázali jsme velkou sílu! Mám radost i za kluky, přeci jen já už jsem toho ve fotbale dost zažil, ale pro některé to je poprvé.

Hrálo se převážně ofenzivně, padlo hned pět gólů. Čekal jste to?
Ale jo. My jsme si svůj cíl splnili už minulý týden a Varnsdorf se chtěl doma se sezónou rozloučit důstojně a s bodovým ziskem. Takže tolik gólů mě osobně ani nepřekvapilo.

Věřili jste až do konce, že byste mohli vstřelit ten rozhodující zlatý gól?
Hráli jsme celkově dobře a možná se k nám přiklonilo i v závěru štěstí. Ale za tu snahu a úsilí po celou sezónu si to kluci zasloužili!

A vy jste si to také zasloužil, ne?
Já jen za jarní část, protože jsem přišel v zimě (úsměv).

V závěru sezóny jste se dostal do velké střelecké pohody. Nemrzí vás, že už je konec?
Možná trochu jo! Každopádně jsem rád, že se to zrovna mně podařilo rozhodnout. Vždyť kvůli střílení gólů jsem tady do Karviné v zimě šel. Vedení klubu i trenér si mě proto vybralo! Myslím si, že můžeme být ohromně spokojení.

Rozhovory Rozhovory
po 22.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Aleš Nešický

Mnoho klubů poznal během své kariéry devětadvacetiletý záložník Aleš Nešický. Věděli jste však, že je spolužákem našeho bývalého hráče Michala Petráně, že hrál s Libercem ještě před rokem Evropskou ligu, anebo že je tatínkem čtyřleté holčičky?

po 15.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Kacper Zych

Devatenáctiletý polský útočník a odchovanec MFK Karviná se na začátku této sezóny dočkal svého premiérového gólu v nejvyšší soutěži. S odstupem dvou měsíců vzpomíná na tento zápas, ve kterém si přivodil otřes mozku a musel ze zdravotních důvodů opustit polský národní tým, kam byl premiérově pozván. V rozhovoru však prozradil mnohem víc…

út 2.11. | redakce

Bohumil Páník: Bude to náročné období, ale musíme se s tím vypořádat

Trenér Bohumil Páník přivítal v pondělí odpoledne téměř všechny své svěřence po čtrnácti dnech. V rozhovoru prozrazuje, jak trávil dny v izolaci, jak se mu koučovalo od televize, a jak budou vypadat nejbližší dny...

po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná