Generální partner
Světlý režim
10. březen 2023

Tomáš Hejdušek před Jihlavou: Všichni chceme na Vysočině uspět!

Druhá nejvyšší soutěž pokračuje, Karvinští cestují na Vysočinu. O nedělním zápase a soupeři, který má v tabulce o šest bodů méně, tradičně promluvil hlavní trenér MFK Karviná Tomáš Hejdušek.

Trenére, spadla z hráčů po výhře v prvním jarním kole zdravá nervozita ze vstupního zápasu?
Musím říct, že ano. Všichni jsme rádi, že se nám podařilo utkání s Příbramí zvládnout, i když v úvodní dvacetiminutovce byli svázání, bylo na nich vidět, že nechtějí chybovat. Nyní jedeme do Jihlavy a na hráčích celý týden vidím koncentrovanost před blížícím se zápasem – moc chtějí na Vysočině uspět, všichni tam chceme uspět.

Co povede k nedělnímu úspěchu?
Bojovnost. Na druhou stranu náš čeká mančaft, který chce hrát fotbal. Očekávám podobný zápas jako proti Příbrami před týdnem. Soupeř bude silný na míči, my naopak máme zkušenější mužstvo. Doufám, že to na hřišti bude vidět. Do Jihlavy jedeme za každou cenu bodovat. Samozřejmě chceme vyhrát, ale každý bod se bude na konci počítat - my už jich na hřištích soupeřů poztráceli na podzim dost.

Soupeř vstřelil pouze osmnáct gólů, v jarní premiéře proti Chrudimi remizoval 0:0. Vidíte jeho hlavní problém v koncovce?
Úplně si to nemyslím. Jihlava se do šancí dostává, vytváří si je. Hráči jsou trpěliví, počkají si a hrají až opravdu do závěrečného hvizdu, což bylo proti Chrudimi evidentní. V tom zápase byla Jihlava lepší, ale body se dělily.

Jak se těšíte na setkání s vaším trenérským kolegou z Baníku Ondřejem Smetanou, který je hlavním trenérem Vysočiny?
Poprvé budeme stát proti sobě a na zápas se těším. Ale já se těším na každý zápas, ať je na druhé střídačce kdokoliv (úsměv). Hlavně, ať v pět odpoledne jedeme zpátky domů spokojení.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo