Generální partner
Světlý režim
31. březen 2023

Tomáš Hejdušek před Táborskem: Na soupeře jsme nachystaní!

V neděli pokračuje po reprezentační přestávce pro fotbalisty MFK Karviná druhá nejvyšší soutěž utkáním v Táboře proti Táborsku. Trenér Tomáš Hejdušek mluvil dva dny před duelem o pauze, zdravotním stavu i soupeři, kterého vede Roman Nádvorník. Ten v MFK působil v sezóně 2018/2019.

Trenére, je za vámi reprezentační přestávka. Jak jste ji prožili?
Samozřejmě tréninkově. Neřekl bych ale, že jsme trénovali jinak než v klasickém týdenním procesu. Akorát v prvním týdnu jsme si jeden den zpestřili teambuildingem – byli jsme na paintballu. Důležité také bylo, že jsme otestovali hráče. Všechny včetně těch, kteří byli zranění. Bylo to pro nás důležité z toho důvodu, abychom s nimi mohli pracovat a nastavili jim tréninkový proces. Na mysli mám hlavně běhy.

Jak to vlastně vypadá s hráči, kteří v prvních třech kolech marodili?
Je pozitivní, že na marodce zůstávají pouze dva dlouhodobě zranění – tedy Martin Zedníček a Lukáš Cienciala. Ostatní hráči už jsou v tréninkovém procesu. Jsem moc rád, že se kabina konečně zase zaplňuje.

V měsíci dubnu vás čeká hned šest utkání. Budou to podle vás rozhodující týdny celé sezóny?
Pro nás je každý zápas těžký a důležitý. Nerozlišoval bych to, že zrovna v dubnu nás čeká šest utkání. Je to klišé, ale my jdeme zápas od zápasu.

V neděli se představíte na jihu Čech proti Táborsku, proti remízovému králi…
…jedeme tam uspět. Na Táborsko jsme nachystaní a víme, co od domácích můžeme očekávat. V neděli to bude na hráčích, aby to přenesli a ukázali přímo na trávníku v Táboře. Každopádně Táborsko má po zimě podle mě vhodně doplněné mužstvo – třeba o Dordiče.

Tým exkarvinského trenéra Romana Nádvorníka v reprezentační přestávce dohrával odložený zápas v Chrudimi. Jak vnímáte, že zůstali v zápasovém rytmu?
Já to neřeším, to je spíš otázka na ně (úsměv). My se díváme sami na sebe…

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo