Generální partner
Světlý režim
16. duben 2023

Tomáš Hejdušek: Jsem zklamaný, ale možná tenhle plusový bod doceníme později

Trenér Tomáš Hejdušek hodnotil zápas v Praze s rezervou Sparty a pralo se to v něm. Převládalo ale spíš zklamání, že jeho tým nevyhrál. Těší jej silná lavička a přínos Michala Papadopulose.

Trenére, berete bod, který vystřelil ve čtvrté minutě nastavení Amar Memić?
Budu upřímný – jsem zklamaný. Po vyrovnání jsme měli čistou gólovku, gól mohl dát i Bůďa. Domácí měli také své šance, podržel nás jedním výborným zákrokem Vláďa Neuman. Spokojený můžu být s tím, jakým způsobem jsme bojovali až do závěrečného hvizdu.

Nakonec ale vezete z hřiště soupeře plusový bod.
To ano. Možná nakonec tento bodík doceníme později, po třicátém kole. Už to ale pryč, chystáme na dva domácí duely.

Držíte stále jarní neporazitelnost. Ale dlouhodobě asi nelze spoléhat na to, že při inkasování dvou gólů to pokaždé vyjde, že?
To je pravda. I ve třetím venkovním duelu jsme na jaře inkasovali dvě branky. Doma i venku se snažíme být stejně obezřetní, ale bohužel. Musíme respektovat a dívat se ale i na kvalitu soupeře. Proti nám stál mladý, běhavý a velice kvalitní tým. Je to Sparta! Na takový tým platí důraz, což bylo vidět v poslední desetiminutovce. Otázkou je, proč jsme takto nezačali hrát dřív.Souboje jim moc nevoní.

Stejně jako minule v Táborsku tým po brance na 0:1 správně zareagoval a okamžitě srovnal. Klíčový okamžik?
Asi jo. Byl to hezký centr, který Kuba Rezek na zadní tyči zavřel - tak to má vypadat.

Vyšla vám střídání. Hráči z lavičky se zasloužili o konečný výsledek…
To mě strašně těší (úsměv). Máme zdravou konkurenci, nové náboje do unavenější soupeřovy obrany. Michal Papadopulos vyhrál klíčový hlavičkový souboj a Amar Memić prostřelil brankáře. To jsou klíčové okamžiky, kvůli tomu Michala potřebujeme. Minule se sice na hřiště nedostal, ale je to válečník, kapitán. A přesně to na hřišti ukázal a zasloužil se velkou měrou o konečný bod.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo