Generální partner
Světlý režim
29. leden 2024

Tři nuly vzadu jsou super, řekl Lukáš Budínský a chválil si turecké soustředění

Kapitán MFK Lukáš Budínský se ohlédl za soustředěním v Turecku, kde celá výprava pobývala týden od 21. do 28. ledna.

S bilancí tří výher z tří odehraných zápasů a skórem 5:0 se vrátili ze soustředění v Turecku fotbalisté MFK. Poslední gól, který byl v Beleku stylově vítězným, vstřelil z penalty proti KF Shkupi právě kapitán Lukáš Budínský. „Zasloužené vítězství, protože soupeř, který byl na podobné úrovni jako Radnički Niš, neměl žádnou vyloženou šanci,“ vrátil se Budínský k sobotnímu utkání.

Trenér Juraj Jarábek si stěžoval na nekvalitu rozhodčích. Podobně hovořil i karvinský kapitán. „škodili těm zápasům, to je fakt. Proti Shkupi jsme měli kopat tři a ne jen jednu,“ ulevil si. „Byl jsem určený, chtěl jsem dát gól. Už doma proti Opavě jsme měli výhodu pokutového kopu, ale chtěl ji přenechat Martinu Regálimu, aby si dal v našem dresu první gól,“ řekl. Jak už jistě všichni vědí, Regáli se k penaltě nepostavil, neboť míč si vzal Adeleke - a neproměnil…

S týdenním pobytem v příjemných klimatických podmínkách vyjádřil za celou kabinu spokojenost. „Celkový servis byl super. Tréninky i zápasy jsme absolvovali na výborných hřištích a počasí také vyšlo, vždyť každý den jsme chodili regenerovat i do moře. Opravdu jsme toho odtrénovali hodně, vyšly nám i všechny tři zápasy. Pro sebevědomí jsou tři vítězství a tři nuly vzadu super, Je to určitě vzpruha,“ chválila si karvinská „třiadvacítka“ soustředění v Turecku.

Zimní příprava spěje pomalu ke svému konci. Od středy se celý tým vrátí do tréninkového procesu a v sobotu odehraje poslední přípravné utkání. „Příprava byla kratší, ale o to intenzivnější. Už se moc těším na mistrovská utkání. Ta vám nic nevynahradí,“ zakončil Lukáš Budínský, který spolu s celým týmem i fanoušky už vyhlíží ostrý jarní start – během osmi dnů dorazí do Karviné pražská sparta, východočeské Pardubice a pražská Slavia.

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo