Generální partner
Světlý režim
10. srpen 2015

Vstup do utkání nám vůbec nevyšel, řekl Fiala

Prvním úspěšným střelcem v nové sezóně je Matěj Fiala. Ten devět minut před koncem pátečního utkání ve Znojmě zužitkoval na zadní tyči prodloužený centr a vyrovnal na konečných 1:1.

Bídný první poločas, ve kterém byli rádi pouze za jednobrankovou ztrátu a mnohem lepší druhý, v němž zaslouženě vyrovnali. Tak by se dal v krátkosti zhodnotit premiérový zápas karvinských fotbalistů v nové sezóně. „Znojmo mělo lepší start do utkání. Ale určitě to nebylo o tom, že je rozežranější, protože už mělo za sebou zápas na Vyšehradě, zatímco my jsme proti Varnsdorfu nehráli,“ podotkl Fiala.

Sami hráči po první půli cítili, že to nebylo ono a trenéři jim měli v kabině určitě co říct. „Přesně nevím, co se tam dělo. Jako střídající hráč jsem byl v poločase na trávníku, ale asi něco v šatně proběhlo. Však to během druhé půle bylo vidět,“ usmál se s tím, že bodík na úvod celý tým vzal. „Na tři body jsme měli, ale hlavně, že jsme neodjeli úplně s prázdnou,“ doplnil Matěj Fiala.

Ke gólové situaci řekl, že se jednalo o nacvičenou akci. „Do míst, kam se ke mně dostal balon, máme nabíhat. Vyšlo to a já zakončil,“ shrnul. Zda mu gól pomůže do základní sestavy v zápase proti Vyšehradu, se teprve uvidí, ale všichni hráči dělají na tréninku maximum k tomu, aby se na hřiště dostali od úvodní minuty.

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo