Generální partner
Světlý režim
10. srpen 2015

Vstup do utkání nám vůbec nevyšel, řekl Fiala

Prvním úspěšným střelcem v nové sezóně je Matěj Fiala. Ten devět minut před koncem pátečního utkání ve Znojmě zužitkoval na zadní tyči prodloužený centr a vyrovnal na konečných 1:1.

Bídný první poločas, ve kterém byli rádi pouze za jednobrankovou ztrátu a mnohem lepší druhý, v němž zaslouženě vyrovnali. Tak by se dal v krátkosti zhodnotit premiérový zápas karvinských fotbalistů v nové sezóně. „Znojmo mělo lepší start do utkání. Ale určitě to nebylo o tom, že je rozežranější, protože už mělo za sebou zápas na Vyšehradě, zatímco my jsme proti Varnsdorfu nehráli,“ podotkl Fiala.

Sami hráči po první půli cítili, že to nebylo ono a trenéři jim měli v kabině určitě co říct. „Přesně nevím, co se tam dělo. Jako střídající hráč jsem byl v poločase na trávníku, ale asi něco v šatně proběhlo. Však to během druhé půle bylo vidět,“ usmál se s tím, že bodík na úvod celý tým vzal. „Na tři body jsme měli, ale hlavně, že jsme neodjeli úplně s prázdnou,“ doplnil Matěj Fiala.

Ke gólové situaci řekl, že se jednalo o nacvičenou akci. „Do míst, kam se ke mně dostal balon, máme nabíhat. Vyšlo to a já zakončil,“ shrnul. Zda mu gól pomůže do základní sestavy v zápase proti Vyšehradu, se teprve uvidí, ale všichni hráči dělají na tréninku maximum k tomu, aby se na hřiště dostali od úvodní minuty.

Rozhovory Rozhovory
po 22.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Aleš Nešický

Mnoho klubů poznal během své kariéry devětadvacetiletý záložník Aleš Nešický. Věděli jste však, že je spolužákem našeho bývalého hráče Michala Petráně, že hrál s Libercem ještě před rokem Evropskou ligu, anebo že je tatínkem čtyřleté holčičky?

po 15.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Kacper Zych

Devatenáctiletý polský útočník a odchovanec MFK Karviná se na začátku této sezóny dočkal svého premiérového gólu v nejvyšší soutěži. S odstupem dvou měsíců vzpomíná na tento zápas, ve kterém si přivodil otřes mozku a musel ze zdravotních důvodů opustit polský národní tým, kam byl premiérově pozván. V rozhovoru však prozradil mnohem víc…

út 2.11. | redakce

Bohumil Páník: Bude to náročné období, ale musíme se s tím vypořádat

Trenér Bohumil Páník přivítal v pondělí odpoledne téměř všechny své svěřence po čtrnácti dnech. V rozhovoru prozrazuje, jak trávil dny v izolaci, jak se mu koučovalo od televize, a jak budou vypadat nejbližší dny...

po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Odehráno v 15:00
FC Hradec Králové
MFK Karviná
×
Odehráno v 15:00
FC Hradec Králové
MFK Karviná