Generální partner
Světlý režim
8. srpen 2015

Weber: Šest hráčů bylo v poločase na vystřídání

S výsledkem nakonec spokojený, ale na některé hráče naštvaný. Tak působil karvinský kouč po utkání ve Znojmě, odkud si Karviná dovezla domů bod za remízu 1:1.

Získali jste premiérový bod. Berete ho?
Ano, asi je zasloužený pro oba týmy. V prvním poločase byli lepší domácí, nám se vůbec nevedlo, šest našich hráčů bylo na vystřídání. Druhá půle už byla mnohem lepší, střídající kluci zahráli velmi dobře a Znojmo jsme přehrávali. Nakonec jsme mohli i vyhrát, když měl na konci tutovku Lubomír Urgela. Ale to by asi s ohledem na celkový vývoj zápasu bylo pro domácí hodně kruté.

Před zápasem jste upozorňoval na trojici Okleštěk, Šamánek a Žondra. Přišla osmá minuta a Šamánek skóroval. Co vy na to?
Musím se podívat na video a tam uvidím viníka. Vůbec k té akci nemělo dojít, ale bylo to jen vyvrcholení našeho výkonu od samotného začátku utkání. Když nehrajete dobře, aktivně a útočně, tak chyby přijdou a obdržíte gól. To se nám přesně stalo.

Už po hodině hry jste vyčerpal všechna střídání. Nebyl to do posledních třiceti minut risk?
Nebyl. Platonický přístup k fotbalu některých hráčů mě hodně dráždil. Změny bylo nutné provést. Takový výkon neměl nic společného s těmi dobrými v generálce s Baníkem či poháru v Hranicích.

Ve dvaatřicáté minutě šel místo Zeleného na hřiště Puchel. Byl to ještě dozvuk zranění, které si přivodil v pohárovém duelu?
Ne. Všechny tři hráče jsem střídal z výkonnostních důvodů. Střídající Puchel, Juřena a Fiala, který nakonec zajistil remízu, mě velmi potěšili. Navíc některým hráčům základní sestavy, kteří si mysleli, že mají místo jisté, ukázali, že tomu tak nemusí být!

Rozhovory Rozhovory
po 22.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Aleš Nešický

Mnoho klubů poznal během své kariéry devětadvacetiletý záložník Aleš Nešický. Věděli jste však, že je spolužákem našeho bývalého hráče Michala Petráně, že hrál s Libercem ještě před rokem Evropskou ligu, anebo že je tatínkem čtyřleté holčičky?

po 15.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Kacper Zych

Devatenáctiletý polský útočník a odchovanec MFK Karviná se na začátku této sezóny dočkal svého premiérového gólu v nejvyšší soutěži. S odstupem dvou měsíců vzpomíná na tento zápas, ve kterém si přivodil otřes mozku a musel ze zdravotních důvodů opustit polský národní tým, kam byl premiérově pozván. V rozhovoru však prozradil mnohem víc…

út 2.11. | redakce

Bohumil Páník: Bude to náročné období, ale musíme se s tím vypořádat

Trenér Bohumil Páník přivítal v pondělí odpoledne téměř všechny své svěřence po čtrnácti dnech. V rozhovoru prozrazuje, jak trávil dny v izolaci, jak se mu koučovalo od televize, a jak budou vypadat nejbližší dny...

po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná