Generální partner
Světlý režim
5. duben 2015

Weber po Zlíně: Vyloučení představují komplikace

Ani na pátý pokus Karvinští na jaře nevyhráli. Naposledy ve Zlíně to měli svěřenci Josefa Webera těžší o to víc, že jednak jsou domácí v neskutečném laufu, ale také kvůli červené kartě Jana Trousila ze závěru první půle.

Trenére, ze Zlína jste odjeli s prázdnou. Jak je vaše hodnocení sobotního podvečerního zápasu?

Celá první půle byla podle očekávání hodně vyrovnaná. Zlín jsme drželi vysoko a tím jsme je nepouštěli do šancí, kterých jsme na druhou stranu taktéž moc neměli vlastně v celém průběhu utkání. Zlomem tohoto zápasu asi určitě bylo vyloučení Trousila na samotném konci prvního poločasu. I přesto jsme se v deseti lidech snažili, ale po první obdržené brance jsme museli hru otevřít a Zlín hrozil z brejků do naší otevřené obrany.

Jak jste viděl oba okamžiky, kterým předcházelo vyloučení obou hráčů?

Já bych se k tomu nechtěl moc vyjadřovat.

Ale vyloučení Václava Cverny v poslední minutě nastaveného času bylo hodně zbytečné, že?

Venca to měl řešit úplně jinak, podle mého názoru hrozná hloupost.

V tomto soutěžním ročníku to už byla jeho třetí červená karta. On se, samozřejmě v uvozovkách, snaží o nějaký rekord?

Nevím, co k tomu říct. To jsem asi ještě nezažil. Na druhou stranu musím podotknout, že do té doby patřil k našim nejlepším hráčům na hřišti. Je to mrzuté.

Do zápasu s Vlašimí tedy budete postrádat tyto dva vyloučené hráče plus Tomáše Janíčka, který uviděl v první půli čtvrtou žlutou kartu. Absence tří stoperů v jednom zápase se příliš často nevidí.

Tomáš Janíček by asi stejně do zápasu s Vlašimí nenastoupil, protože si během tohoto utkání ve Zlíně poranil rameno. Pro nás to každopádně představuje opravdu velké komplikace. Ale máme další hráče včetně našich mladých a talentovaných. A protože se nám čelo opět vzdálilo, tak můžeme dát příležitost třeba i jim. Na přemýšlení máme celý týden.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo