Generální partner
Světlý režim
15. září 2014

Weber: Nedáváme góly ani z vyložených pozic

Karvinský trenér Jozef Weber byl po utkání na Žižkově zklamaný. Za výkon z druhého poločasu neměl hráčům co vytknout, ale současným problémem jeho mužstva je nestřílení gólů.

Průběh zápasu, minimálně výkon z první a druhé půle, výrazně připomínal pohárové utkání v Opavě. Nakonec i výsledek zůstal stejný, tedy porážka 0:1. Kde hledat příčiny?

Domácí byli lepší v první půli a dali gól. My jsme naopak dominovali ve druhé části hry, ale ani z opravdu vyložených pozic jsme nedokázali vstřelit gól. To je ten rozdíl, protože soupeře jsme ve druhé části jasně přehráli. Ale hraje se na góly. Žižkov dal jeden, my žádný. Jsme zklamaní.

Dá se tedy říct, že koncovka je momentálně největším problémem?

Asi ano. Na hřišti soupeře jsme si vypracovali velké možnosti, určitě větší než doma. Takové šance jako měli Vaněk, Zelený, Ondřejka nebo Kurušta se musí proměňovat. Takové už těžko budeme někde mít.

V čem byl problém během prvního poločasu?

V samotném úvodu v ničem. Ale následně se domácím dařilo přes naši levou stranu, která špatně zajišťovala křížné balony. A právě z této strany jsme také inkasovali.

Druhý poločas však byl diametrálně odlišný.

Ano. Způsob hry a kvalita byla na našich kopačkách, ale bez úspěšného konce v podobě vstřelené branky.

Po nějakém čase jste se podíval zpátky do Prahy, těšil jste se?

To víte, že ano. Na Žižkově je vždycky dobrá fotbalová atmosféra. Jen škoda, že nemáme ani bod a do Karviné odjíždíme s prázdnou.

Rozhovory Rozhovory
st 28.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Soufiane Dramé

Skvělou češtinou je francouzský fotbalista Soufiane Dramé, který od léta 2018 obléká dres MFK, pověstný. Věděli jste však, že s fotbalem začínal fanoušek Chelsea v šesti letech, má celkem sedm sourozenců a od většiny fotbalistů se odlišuje tím, že nemá a ani nechce mít kérku?

čt 22.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vojtěch Smrž

Řízný defenzivní záložník Vojtěch Smrž má teprve čtyřiadvacet let, ale už se blíží ke stovce prvoligových startů. Jednou už dokonce vedl tým jako kapitán v ligovém zápase – v lednu na půdě Teplic. Kromě toho v kabině šéfuje hudbě a velí vítěznému pokřiku…

út 13.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Bolek

S nostalgickým úsměvem vzpomíná na štaci v Plzni gólman Petr Bolek. Prožil tam skvělé roky a nedá dopustit na týmového ducha, který byl ve Štruncových sadech pověstný. Celý rozhovor se točí téměř výhradně kolem Plzně. Inu, posuďte sami…

st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo