Generální partner
Světlý režim
11. září 2014

Žižkov chce hrát fotbal, tvrdí Eismann před nedělí

Poprvé v neděli a rovnou v Praze u neoblíbeného soupeře z Žižkova. Karvinští fotbalisté se poctivě připravují na další zápas Fotbalové národní ligy, která měla týden pauzu. Karvinský kapitán Pavel Eismann věří ve zlepšený výkon, kterým se Karvinští prezentovali v Opavě.

Zápasová pauza se však netýkala karvinského týmu. Ten absolvoval v pátek zápas národního poháru v Opavě, kde bohužel po slušném výkonu prohrál těsně 0:1. „Náš výkon byl určitě lepší než v posledním ligovém zápase proti Pardubicím. Bohužel domácím do brány spadla jediná pořádná střela,“ vracel se k zápasu Poháru FAČR kapitán Karviné Pavel Eismann a pokračoval. „O víkendu jsme si odpočinuli a od pondělka se už připravujeme na Viktorku. Měli jsme a máme před sebou dlouhý týden, neboť na Žižkově se hraje tradičně až v neděli,“ podotkl.

Viktoria Žižkov pod vedením Jindřicha Trpišovského je současným lídrem soutěže. Navíc jeho svěřenci v pohárovém klání vyřadili pražskou Slavii. Karvinští se však soupeře nebojí, přestože vzájemná statistika duelů v Praze hovoří zcela jasně pro domácí tým. Karviná pod Žižkovským vysílačem ještě nikdy nebodovala. „My se budeme opět snažit hrát svoji hru. Věřím, že domácí také budou chtít hrát fotbal. To by nám mohlo vyhovovat. V každém zápase chceme vyhrát a ani v neděli to nebude jinak,“ burcoval Eismann.

A byl to právě karvinský kapitán, který na jaře ve vzájemném utkání na domácím hřišti zachránil spoluhráčům aspoň bod za remízu 1:1. „To byla vyrovnaná partie. Vybavuji si, že v první půli byli lepší, ale po změně stran jsme na tom zase byli lépe my. Očekávám to obdobné, protože Žižkov hraje takřka pořád stejným způsobem,“ dodal na adresu soupeře Pavel Eismann.

Rozhovory Rozhovory
st 28.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Soufiane Dramé

Skvělou češtinou je francouzský fotbalista Soufiane Dramé, který od léta 2018 obléká dres MFK, pověstný. Věděli jste však, že s fotbalem začínal fanoušek Chelsea v šesti letech, má celkem sedm sourozenců a od většiny fotbalistů se odlišuje tím, že nemá a ani nechce mít kérku?

čt 22.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vojtěch Smrž

Řízný defenzivní záložník Vojtěch Smrž má teprve čtyřiadvacet let, ale už se blíží ke stovce prvoligových startů. Jednou už dokonce vedl tým jako kapitán v ligovém zápase – v lednu na půdě Teplic. Kromě toho v kabině šéfuje hudbě a velí vítěznému pokřiku…

út 13.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Bolek

S nostalgickým úsměvem vzpomíná na štaci v Plzni gólman Petr Bolek. Prožil tam skvělé roky a nedá dopustit na týmového ducha, který byl ve Štruncových sadech pověstný. Celý rozhovor se točí téměř výhradně kolem Plzně. Inu, posuďte sami…

st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo