Generální partner
Světlý režim
1. duben 2024

Zklamaný Martin Regáli: Kdybych dal to sólo, mohl zápas vypadat jinak

Gól sice vstřelil, ale jeho jméno u něj nebude uvedeno. Nejen o první (ne)trefě v české lize hovořil po utkání hodně zklamaný a naštvaný útočník Martin Regáli. On i jeho spoluhráči věděli, že Hradec byl více než hratelným protivníkem a tyto ztracené body budou chybět...

Jak „koušete“ nezaslouženou prohru v Hradci Králové?
Je to nepříjemné, mrzí nás to. Nebyli jsme horším týmem, ale potkala nás smůla. Naše nevyužité šance, trochu přísné vyloučení a dvakrát tečovaný vítězný gól domácích…

Cítíte to tak, že i případná remíza by byla po průběhu zápasu ztrátou?
Asi ano. Ale bohužel nemáme ani ten bod. Trenéři nám naordinovali dobrou taktiku. Ta na domácí tým fungovala. Pokud budeme v dalších zápasech takovým způsobem, tak body budeme získávat.

Bylo důležitým faktorem zápasu vyloučení Amar Memiće ze závěru první půle?
Určitě jo. Sice to bylo za stavu 1:1, ale ano. Na druhou stranu mohlo to vypadat jinak, kdybych dal gól z toho sóla – šel jsem sám na brankáře. Bohužel se mi střetly myšlenky a nevyřešil jsem zakončení dobře. Sám brankář mě trochu rozhodil, protože byl ve špatném postavení. Moje velká chyba, mrzí mě to!

Jeden gól jste vstřelil, ale nakonec byl uveden jako vlastní. To musí štvát, že první ligová trefa v Česku vám nebude zapsána, že?
To je hrozné! Člověk se raduje z prvního gólu a nebude u něj mít své jméno. Holt, bohužel. Nic s tím nenadělám. Byla to střílená přihrávka, viděl jsem před bránou Martina Doležala, ale obránce Hradce míč tak nadzvedl, že skončil v síti (úsměv).

Po přestávce jste se už na hřišti neobjevil. Máte zdravotní problém nebo to byla čistě reakce trenérů na již zmíněné vyloučení Memiće?
Jo, to byla reakce na to vyloučení. Trenéři chtěli hrát stejně, takže bohužel stáhli mě. Mrzí mě to, protože jsem se opravdu cítil dobře.

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo