Generální partner
Světlý režim
Jan Trousil #26
26

Jan
TROUSIL

Narozen: 9.4.1976
Výška: 192 cm
Váha: 86 kg
Post: obránce

Zkušený střední obránce, velmi dobrý hlavičkář začínal s fotbalem v rodné Kutné Hoře, poté byl v Hradci Králové, ve Znojmě, v Pardubicích a v Chrudimi. Odtud v roce 1998 přestoupil do Starého Města. V červnu 2002 byl uvolněn na hostování do Neratovic, odkud se přesunul na Kladno. V létě 2004 se vrátil do ligy v dresu Brna. Brzy se stal kapitánem a duší mužstva. Když se však Brnu na podzim 2010 nedařilo, tak v klubu skončil. Následovala krátká epizoda ve slovenské Dubnici. Od léta 2011 byl ve Slovácku. Po sezóně 2013/2014 s ním přestal trenér Habanec počítat, a tak dostal svolení hledat si nové angažmá.

Články o hráči

Další články
Rozhovory Rozhovory
st 28.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Soufiane Dramé

Skvělou češtinou je francouzský fotbalista Soufiane Dramé, který od léta 2018 obléká dres MFK, pověstný. Věděli jste však, že s fotbalem začínal fanoušek Chelsea v šesti letech, má celkem sedm sourozenců a od většiny fotbalistů se odlišuje tím, že nemá a ani nechce mít kérku?

čt 22.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vojtěch Smrž

Řízný defenzivní záložník Vojtěch Smrž má teprve čtyřiadvacet let, ale už se blíží ke stovce prvoligových startů. Jednou už dokonce vedl tým jako kapitán v ligovém zápase – v lednu na půdě Teplic. Kromě toho v kabině šéfuje hudbě a velí vítěznému pokřiku…

út 13.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Bolek

S nostalgickým úsměvem vzpomíná na štaci v Plzni gólman Petr Bolek. Prožil tam skvělé roky a nedá dopustit na týmového ducha, který byl ve Štruncových sadech pověstný. Celý rozhovor se točí téměř výhradně kolem Plzně. Inu, posuďte sami…

st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo