Generální partner
Světlý režim
Jan Trousil #26
26

Jan
TROUSIL

Narozen: 9.4.1976
Výška: 192 cm
Váha: 86 kg
Post: obránce

Zkušený střední obránce, velmi dobrý hlavičkář začínal s fotbalem v rodné Kutné Hoře, poté byl v Hradci Králové, ve Znojmě, v Pardubicích a v Chrudimi. Odtud v roce 1998 přestoupil do Starého Města. V červnu 2002 byl uvolněn na hostování do Neratovic, odkud se přesunul na Kladno. V létě 2004 se vrátil do ligy v dresu Brna. Brzy se stal kapitánem a duší mužstva. Když se však Brnu na podzim 2010 nedařilo, tak v klubu skončil. Následovala krátká epizoda ve slovenské Dubnici. Od léta 2011 byl ve Slovácku. Po sezóně 2013/2014 s ním přestal trenér Habanec počítat, a tak dostal svolení hledat si nové angažmá.

Články o hráči

Další články
Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo