Mlade talenty

Úvodní utkání roku Karviná prohrála 1:3

10.01.2015 | redakce
 

Úvodní utkání roku Karviná prohrála 1:3 Domácí Ruch Chorzów vstřelil tři góly, Karvinští zásluhou Tomáše Komendy jen jeden. Polský tým tak zvládl lépe vzájemný duel a raduje se z výhry 3:1.

 

přát., sobota 10.1.2015
K.S. Ruch Chorzów - MFK Karviná  3:1  (2:1)
Branky: 22. Višnakovs, 35. Kwiatkowski, 53. Efir – 45. Komenda
K.S. Ruch Chorzów: I. poločas: Skaba – Konczkowski, Helik, Malinowski, Dziwniel – Trojak, Surma (30. Babiarz) – Szewczyk (30. Kwiatkowski), Starzyński (30. Efir), Zieńczuk – Višnakovs. II. poločas: Putnocky – Kuś, Szyndrowski, Stawarczyk, Gigołajew – Babiarz (63. Urbańczyk), Rzuchowski – Kowalski, Efir (63. Mularczyk), Kwiatkowski (63. Włodyka) – Kuświk.
MFK Karviná: I. poločas: Pindroch – Fiala, Trousil, Jovanović, Růžička – Duda, testovaný hráč, Limanovský, Budínský, Puchel – Komenda (testovaný hráč). II. poločas: Pastornický – Hatok, Leibl, Cverna, Eismann – Vaněk, Daníček - testovaný hráč, Kurušta, testovaný hráč - testovaný hráč.
Počet diváků: 0

Komentář k zápasu

Trenér Weber postavil do zápasu dvě kompletní jedenáctky včetně brankářů. Utkání začal Branislav Pindroch a do druhé půle naskočil Martin Pastornický. Domácí Ruch se v pohledném utkání ujal vedení ve 22. minutě, kdy se po rohu prosadil hlavou lotyšský fotbalista Višnakovs. Hráči v zeleném bohužel za dalších třináct minut inkasovali podruhé. Rychlou akci Ruchu zakončil přesně Kwiatkowski.

Nejzajímavější část první půle se odehrála na jejím samotném konci. Nejprve mohl domácí tým poslat do tříbrankového vedení Efir, ale Pindrocha nepřekonal. Vzápětí na druhé straně vytáhl domácí gólman Skaba skvělý zákrok, po kterém se míč od tyče dostal do zámezí. Po následném rohovém kopu a zmatcích v pokutovém území snížil Tomáš Komenda. Tedy hráč, který je v Karviné na zkoušku. Poločas tak skončil 1:2 z pohledu karvinského týmu.

Borci v zeleném chtěli navázat i ve druhém dějství na kontaktní gól ze závěru první půle, ale jejich plány rychle zhatil Efir, který osm minut po změně stran vrátil Ruchu dvoubrankový náskok. V závěrečných dvaceti minutách diktovali tempo hry Karvinští. Domácí se tou dobou spíše bránili, ale kýžený efekt v podobě snížení už Ruch nepovolil, a tak v deštivém dopoledni zvítězil.

„Domácí působili fotbalovějším dojmem. Dali jsme šanci klukům, kteří jsou tady na zkoušku včetně tří dorostenců. Víc se mi zamlouvala hra ve druhé půli," zhodnotil zápas trenér Jozef Weber.

• Karviná Cup 2019 už v sobotu
před 2 dny - První ročník mezinárodního turnaje Karviná Cup 2019 se uskuteční v sobotu 20. dubna od 9 hodin ve Sportovním centru Kovona a je určen pro kategorie přípravek U8 a U10. Na čtyřech hřištích současně se představí 16 týmů. Fanoušci a rodiče jsou zváni!

• Středeční výsledky mládeže
před 3 dny - Sparta Praha-U19 2:1, Sparta Praha-U17 6:3, Hodonín-U15 1:1, Hodonín-U14 1:2.

• Juniorka v Třinci až v úterý
15.4. - Po dohodě obou klubů se 4. kolo nadstavby B mezi Třincem a Karvinou odehraje o den později oproti původnímu plánu - tedy v úterý 23. dubna od 14:30 hodin.

• Sestřih výhry nad Zlínem
14.4. - Karvinští získali v sobotu tři strašně důležité body, když doma porazili 2:0 Zlín. Na oba góly a všechny zajímavé momenty se podívejte v sestřihu na iSport.cz ZDE.

• Víkendové výsledky mládeže
13.4. - U19-Brno 2:0, Zlín-U18 3:0, U17-Brno 0:6, Zlín-U16 1:1, U15-Opava 4:2, U14-Opava 0:4, U13-Opava 10:3, U12-Opava 2:14, Ostrava-Jih-st.žáci B 1:0, Ostrava-Jih-ml.žáci B 1:10.

• Dva zápasy Goje proti Belgii
11.4. - Česká reprezentace Future U17 má za sebou přípravné dvojutkání proti Belgii. Své první dva starty za národní tým posbíral Patrik Goj. V prvním utkání (2:2) nastoupil do druhého poločasu, ve druhém (výhra 4:0) odehrál v základní sestavě 60 minut!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
9.4. - a) sektor D6-řada 8- sedadlo 10, b) sektor B5-řada 3-sedadlo 19, c) sektor D4-řada 8-sedadlo 6, d) sektor E3-řada 7-sedadlo 2. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Zlínu budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Jurčák v národním týmu Future
9.4. - Od 14. do 19. dubna se v Belgii uskuteční U16 Future 4 Nations tournament. V nominaci trenéra Radka Bejbla je také karvinský Oliver Jurčák. Český nároďák čekají zápasy s Dánskem, Belgií a Švédskem.

 
 
 
 
 

• Preview

• Reportáž

• Ohlasy

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem