Mlade talenty

Za dva týdny nás čeká Baumit cup, říká Petr Gibala

11.06.2009 | Redakce
 

Za dva týdny nás čeká Baumit cup, říká Petr Gibala Za dva týdny se odehraje na hřištích Kovony a Bažantnice finálový turnaj o přeborníka České republiky v kategorii přípravek. Baumit soccer junior cup, jak se tento turnaj nazývá, je pořádán každoročně a tentokrát připadlo pořadatelství Karviné.

 

„Je to velká akce, která je organizačně náročná. Turnaje se zúčastní přibližně 400 lidí, jimž musíme zajistit ubytování a stravování,“ říká šéftrenér Petr Gibala.

Bude se hrát na tři skupiny. Dvě skupiny se odehrají na hřišti Kovony a další na stadionu Bažantnice. Hrajeme se systémem každý s každým a po skončení základní části se týmy rozdělí do pěti skupin podle umístění. Zde se opět utkají každý s každým.

V rámci Baumit soccer junior cup se představí i družstvo Karviné. „Bude to zajímavá konfrontace s týmy, které patří mezi nejlepší v republice. Můžeme tedy srovnávat kvalitu a ukáže se, jak jsme na tom v této kategorii výkonnostně,“ myslí si Petr Gibala.

O všechny účastníky bude vzorně postaráno. „Vše je připraveno do nejmenších podrobností. Chceme, aby se všem v Karviné líbilo,“ dodává Gibala.

V průběhu turnaje budou naše webové stránky aktualizovány a po skončení jakéhokoliv zápasu se ihned dozvíte výsledek.

Veškeré informace týkající se turnaje najdete v sekci Klubové akce.

• SESTŘIH: Remíza se Sigmou
dnes - Remízou 1:1 skončilo utkání předposledního podzimního kola. Karvinští ani na devátý pokus doma nevyhráli. Na souhrn nejzajímavějších okamžiků se podívejte ZDE.

• Bronz z Hluku pro U11
včera - Starší přípravka U11 má za sebou halový turnaj v Hluku (10 km od Uherského Hradiště), kde vyzvala soupeře, s kterými často nehraje. Zápasy to byly velmi vyrovnané a rozhodoval každý detail. MFK-Slovácko 5:7, MFK-AS Trenčín 7:5, Spartak Hluk U12 6:5, MFK-Zbrojovka Brno 1:6. Hvězdou týmu se stal Adam Czyž a nejlepším hráčem celého turnaje se stal Olivier Slazyk!

• Vylosování do pol. soutěže
5.12. - a) sektor D5-řada 3- sedadlo 17, b) sektor D4-řada 8-sedadlo 39, c) sektor D4-řada 7-sedadlo 25, d) sektor B5-řada 5-sedadlo 2. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Olomouci budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Elitní fáze rozlosována!
4.12. - Reprezentační tým do 17 let i s hráči MFK Karviná Matyášem Molitoriszem a Romanem Fukalou zná jména soupeřů pro jarní elitní fázi kvalifikace o postup na EURO 2020 - ve Skotsku bude mít za soupeře domácí tým, Irsko a Slovensko. Závěrečný turnaj se v roce 2020 hraje v Estonsku od 21.5. do 6.6. Z elitní fáze kromě vítězů dalších sedmi skupin postoupí také sedm nejlepších družstev z druhých míst.

• Sestřih utkání na Slavii
2.12. - Karvinští favoritovi vzdorovali, inkasovali až po hodině hry a v samotném závěru z penalty. Koukněte na nejzajímavější okamžiky nedělního utkání v Sinobo Stadium ZDE.

• U11: 13. místo na MEH
2.12. - Skvěle obsazený Memoriál Evžena Hadamczika je u konce. Karvinští obsadili ve velké konkurenci 13. příčku. Z celkového triumfu se radoval maďarský MOL Vidi. Podrobnosti k turnaji během úterý.

• U14: Čtyři zápasy v Praze
1.12. - Starší žáci U14 se vydali do Prahy, kde v pátek a sobotu odehráli celkem čtyři přípravná utkání. Ve dvou pátečních duelech proti Spartě zaznamenali výhru 4:2 a prohru 0:13, v sobotních zápasech proti Bohemians 1905 zapsali dvě porážky 0:3 a 1:4.

• Freekick Challenge v Karviné
28.11. - V létě se natáčely různé zábavné a dovednostní formáty v rámci LIGA DAY. Koukněte se, jak se kvartetu Vukadinović, Puchel, Petráň a Čonka dařilo ve freekick challenge. Video najdete ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem